eFilmy
TV

Plakat:Dodaj do listy

Plakat filmu Tamań / Tamań (1969) [PL]

Opis:

Film powstał na kanwie opowiadania Michała Lermontowa. Jego akcja rozgrywa się w carskiej Rosji - w nadmorskim miasteczku Tamań. Bohaterem jest młody oficer Pieczorin (Piotr Wysocki), który w starej chacie, stojącej nad brzegiem morza, oczekuje na statek. Zapada noc i tajemnicze wydarzenia, które będą tu miały miejsce, na długo zapiszą się w pamięci Pieczorina.

Podobne Filmy:

Tamań Tamań Polski | PL, 1969

Tamań / Tamań (1969) [PL]

Odtwarzacz clipwatching.com
Wersja: PL
Dodano: 2012-08-13 19:37

Komentarze:

Zaloguj się aby dodawać komentarze
darekxd skomentował 2016-06-15 13:33

kategoria polskie kino a tylko tyle pozycji i najlepsze pominięte?? Wydawało by sie ze kino polskie jest ubogie i gorsze niz inne ale nic bardziej błędnego. Tylko tutaj takie dno

Uwaga! Żaden z prezentowanych materiałów nie jest hostowany na serwerach eFilmy.Tv. Serwis udostępnia jedynie informacje o filmach oraz odnośniki do serwisów udostępniających zamieszczone materiały filmowe (mi. PutLocker.com, YouTube.com, MeGustaVid.com, Dwn.so itp.), których użytkownicy potwierdzili, że posiadają prawa autorskie do udostępnianych przez siebie zasobów. Wszelkie roszczenia prawne należy kierować po adresem serwisów publikujących zamieszczone materiały. Administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści i komentarze publikowane przez użytkowników.
© 2022 eFilmy.tv | t: 0.1362 | o: