eFilmy
TV

Plakat:Dodaj do listy

Plakat filmu Teksańska masakra piłą mechaniczną: Następne pokolenie / The Return of the Texas Chainsaw Massacre (1994) [Lektor PL]

Opis:

Dwie pary zagubionych nastolatków przyjmują zaproszenie gościnnej rodzinki psychopatów, która szykuje krwawą masakrę. Nie przypuszczają nawet, że wprost z balu maturalnego trafią w pułapkę bez wyjścia. Główne role w tej mrożącej krew w żyłach nowej wersji klasycznego horroru zagrali Renee Zellweger (\"Ja, Irena i ja\") i Matthew McConaughery (\"Ed TV\").

Teksańska masakra piłą mechaniczną: Następne pokolenie / The Return of the Texas Chainsaw Massacre (1994) [Lektor PL]

Odtwarzacz clipwatching.com
Wersja: Lektor PL
Dodano: 2013-06-11 21:07

Komentarze:

Zaloguj się aby dodawać komentarze
agnada33 skomentował 2015-07-12 14:21

zgadzam sie z dziorek ta czesc jest chujowa jak Justin Bieber

Ryro skomentował 2015-06-12 21:56

pierdolone cioty kture niby znajom sie na filmach jeszcze raz cioto jebana zobacze twuj wpis i zajebie cie

dziorek skomentował 2014-10-07 03:07

Ale chujowa część.

Uwaga! Żaden z prezentowanych materiałów nie jest hostowany na serwerach eFilmy.Tv. Serwis udostępnia jedynie informacje o filmach oraz odnośniki do serwisów udostępniających zamieszczone materiały filmowe (mi. PutLocker.com, YouTube.com, MeGustaVid.com, Dwn.so itp.), których użytkownicy potwierdzili, że posiadają prawa autorskie do udostępnianych przez siebie zasobów. Wszelkie roszczenia prawne należy kierować po adresem serwisów publikujących zamieszczone materiały. Administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści i komentarze publikowane przez użytkowników.
© 2022 eFilmy.tv | t: 0.0928 | o: