eFilmy
TV

Plakat:Dodaj do listy

Plakat filmu Poskromienie złośnicy / The Taming of the Shrew (1967) [Lektor PL]

Opis:

Lucentio (Michael York) jest synem zamożnego pizańskiego kupca, który właśnie przybył studiować do Padwy, lecz na festynie zakochuje się w Biance (Natasha Pyne). Dziewczyna ma wielu adoratorów, jednak jej ojciec (Michael Hordern) stawia jeden warunek - najpierw musi wydać za mąż starszą córkę, znaną sekutnicę Katarzynę (Elizabeth Taylor). Lucentio, podając się za nauczyciela literatury, zdobywa dostęp do Bianci. Ten sam podstęp stosuje również jego rywal Hortensjo (Victor Spinetti), który ponadto spotyka Petruchia (Richard Burton) - awanturnika i opoja, który za pokaźny posag gotów jest poślubić Katarzynę.

Poskromienie złośnicy / The Taming of the Shrew (1967) [Lektor PL]

Odtwarzacz clipwatching.com
Wersja: Lektor PL
Dodano: 2015-02-13 09:01

Komentarze:

Zaloguj się aby dodawać komentarze
z14 skomentował 2017-03-13 00:15

Stara dobrze zrobiona sztuka.Polecam

wycklenty skomentował 2017-01-17 00:11

Bardzo dobry kwieciste teksty i stary już chyba zapomniany język. Choć według mnie "kupiec wenecki" jest bardziej klimatyczny.Polecam.

Uwaga! Żaden z prezentowanych materiałów nie jest hostowany na serwerach eFilmy.Tv. Serwis udostępnia jedynie informacje o filmach oraz odnośniki do serwisów udostępniających zamieszczone materiały filmowe (mi. PutLocker.com, YouTube.com, MeGustaVid.com, Dwn.so itp.), których użytkownicy potwierdzili, że posiadają prawa autorskie do udostępnianych przez siebie zasobów. Wszelkie roszczenia prawne należy kierować po adresem serwisów publikujących zamieszczone materiały. Administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści i komentarze publikowane przez użytkowników.
© 2022 eFilmy.tv | t: 0.1025 | o: