eFilmy
TV

Plakat:Dodaj do listy

Plakat filmu Upiór Na Sprzedaż / The Ghost Goes West (1935) [Napisy PL]

Opis:

Brak pieniędzy i spore długi określają położenie szkockiego arystokraty Donalda Glouriego (Robert Donat). Szczęśliwym trafem pojawia się amerykański fabrykant Joe Martin (Eugene Pallette), który kupuje wymagający pilnej renowacji zamek wraz z zamkowym upiorem i przenosi go na Florydę. Pierwsza angielska komedia Rene Claira inteligetnie kpi z dziwadctw ludzi po obu stronach Atlantyku.

Upiór Na Sprzedaż / The Ghost Goes West (1935) [Napisy PL]

Odtwarzacz streamplay.cc
Wersja: Napisy PL
Dodano: 2015-04-20 09:49

Komentarze:

Zaloguj się aby dodawać komentarze
hanah30 skomentował 2018-03-13 16:36

Bardzo przyjemnie się znów się objrzalo

agastar skomentował 2016-10-31 09:46

Świetny film i bardzo pomysłowy. Cóż w dzisiejszych czasach wszystko zdaje się być na sprzedaż nawet duchy.Polecam, tylko szkoda,że film jest czarno - biały.

Uwaga! Żaden z prezentowanych materiałów nie jest hostowany na serwerach eFilmy.Tv. Serwis udostępnia jedynie informacje o filmach oraz odnośniki do serwisów udostępniających zamieszczone materiały filmowe (mi. PutLocker.com, YouTube.com, MeGustaVid.com, Dwn.so itp.), których użytkownicy potwierdzili, że posiadają prawa autorskie do udostępnianych przez siebie zasobów. Wszelkie roszczenia prawne należy kierować po adresem serwisów publikujących zamieszczone materiały. Administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści i komentarze publikowane przez użytkowników.
© 2022 eFilmy.tv | t: 0.1437 | o: