eFilmy
TV

Plakat:Dodaj do listy

Plakat filmu Niezwyciężony Bill / The Plainsman (1936) [Lektor PL]

Opis:

Dwoje najsłynniejszych kochanków dzikiego zachodu - Bill Hickok i Calamity Jane razem próbują powstrzymać powstanie Indian, zapoczątkowane przez pewnych białych rewolwerowców ...

Niezwyciężony Bill / The Plainsman (1936) [Lektor PL]

Odtwarzacz clipwatching.com
Wersja: Lektor PL
Dodano: 2015-06-30 09:50

Komentarze:

Zaloguj się aby dodawać komentarze
Cabinho skomentował 2017-10-03 05:35

Film jest ciekawy , zawiera sporo akcji no i Gary Cooper zalicza świetny występ. Oczywiście są i naiwne momenty ale w większości ówczesnych filmów było to standardem. Co ciekawe w filmie debiutuje wybitny aktor Anthony Quinn tutaj w epizodycznej rólce indianina pod koniec filmu. Samo zakończenie jest wielce zaskakujące ale znawcy dzikiego zachodu wiedzą jak potoczyły się losy Billa Hickoka. Osobiście stawiam ten film na tej samej półce co nakręcony trzy lata później ,,Dyliżans" z Johnem Waynem. Warto obejrzeć.

sinobi skomentował 2015-07-08 17:32

Film słaby. Niespójny historycznie, zła gra Coopera. Niepotrzebne dłużyzny - rozbudowane nieistotne szczegóły. Mimo to, można obejrzeć.

Uwaga! Żaden z prezentowanych materiałów nie jest hostowany na serwerach eFilmy.Tv. Serwis udostępnia jedynie informacje o filmach oraz odnośniki do serwisów udostępniających zamieszczone materiały filmowe (mi. PutLocker.com, YouTube.com, MeGustaVid.com, Dwn.so itp.), których użytkownicy potwierdzili, że posiadają prawa autorskie do udostępnianych przez siebie zasobów. Wszelkie roszczenia prawne należy kierować po adresem serwisów publikujących zamieszczone materiały. Administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści i komentarze publikowane przez użytkowników.
© 2022 eFilmy.tv | t: 0.1058 | o: