eFilmy
TV

Plakat:Dodaj do listy

Plakat filmu Tatarzy / I Tartari (1961) [Napisy PL]

Opis:

W tym kostiumowym filmie Wikingowie i ich przywódca Oleg przedstawieni są jako dyplomatyczni pacyfiści, podczas gdy Tatarzy, podobnie jak ich wódz Burundal to krwiożerczy brutale. Obie strony przetrzymują kobietę zakładniczkę, gdy w tym samym czasie próbują negocjować układ. Jednak nie udaje się im dojść do porozumienia i wkrótce wybucha krwawa wojna pomiędzy oboma narodami, podczas gdy w tym samym czasie narasta romans między Olegiem i piękną Tatarką.

Podobne Filmy:

Tatarzy I Tartari Przygodowe | Napisy PL, 1961

Tatarzy / I Tartari (1961) [Napisy PL]

Odtwarzacz clipwatching.com
Wersja: Napisy PL
Dodano: 2015-09-27 10:28

Komentarze:

Zaloguj się aby dodawać komentarze
Karino7575 skomentował 2015-09-29 23:02

Stary,naiwny film.Oczywiście nie oglądałem-fragmentami jedynie z nudów,ale poraził mnie jeden fakt w szczególności.Mówią po angielski,lektor ruski i napisy polskie.Nawet gdybym chciał ze względu choćby na klasykę(są ludzie gustujący w starych filmach) to i tak nie da się tego obejrzeć;)

Uwaga! Żaden z prezentowanych materiałów nie jest hostowany na serwerach eFilmy.Tv. Serwis udostępnia jedynie informacje o filmach oraz odnośniki do serwisów udostępniających zamieszczone materiały filmowe (mi. PutLocker.com, YouTube.com, MeGustaVid.com, Dwn.so itp.), których użytkownicy potwierdzili, że posiadają prawa autorskie do udostępnianych przez siebie zasobów. Wszelkie roszczenia prawne należy kierować po adresem serwisów publikujących zamieszczone materiały. Administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści i komentarze publikowane przez użytkowników.
© 2022 eFilmy.tv | t: 0.1082 | o: