eFilmy
TV

Plakat:Dodaj do listy

Plakat filmu Kryptonim Cicero / 5 Fingers (1952) [Lektor PL]

Opis:

Zaufany służący ambasadora brytyjskiego w Ankarze nawiązuje kontakt z przedstawicielem wywiadu niemieckiego. Przyjmuje kryptonim "Cicero" i zobowiązuje się dostarczać, za odpowiednio wysoką opłatą, fotokopie dokumentów nadchodzących do ambasady. Pozyskuje dla swoich planów hrabinę Annę Stawiską, która nie ma środków do życia. "Cicero" był kiedyś lokajem męża hrabiny, stąd miał szanse odnowienia znajomości z nią; celem ostatecznym jego działalności jest zdobycie fortuny i pięknej arystokratki.

Kryptonim Cicero / 5 Fingers (1952) [Lektor PL]

Odtwarzacz clipwatching.com
Wersja: Lektor PL
Dodano: 2016-01-16 10:39

Komentarze:

Zaloguj się aby dodawać komentarze
strzala51 skomentował 2017-04-22 10:56

Dobra intryga z zaskakującym finałem. W filmie niuanse, których dziś już nikt nie rozpozna (np. pochodzenie po stuku obcasów). Ciekawy polski motyw w międzynarodowym dyplomatycznym tyglu.

Uwaga! Żaden z prezentowanych materiałów nie jest hostowany na serwerach eFilmy.Tv. Serwis udostępnia jedynie informacje o filmach oraz odnośniki do serwisów udostępniających zamieszczone materiały filmowe (mi. PutLocker.com, YouTube.com, MeGustaVid.com, Dwn.so itp.), których użytkownicy potwierdzili, że posiadają prawa autorskie do udostępnianych przez siebie zasobów. Wszelkie roszczenia prawne należy kierować po adresem serwisów publikujących zamieszczone materiały. Administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści i komentarze publikowane przez użytkowników.
© 2022 eFilmy.tv | t: 0.1191 | o: