eFilmy
TV

Plakat:Dodaj do listy

Plakat filmu Kraina złoczyńców / Badman's Country (1958) [Lektor PL]

Opis:

Pat Garrett przybywa do Abilene, gdzie pojmał pięciu ludzi z gangu Butch Cassidiego. Powiadamia Wyatt Earpa i Bata Mastersona, że jest tu pół miliona dolarów które mają być przesłane pociągiem a Cassidy gromadzi ludzi, aby przejąć przesyłkę…

Kraina złoczyńców / Badman's Country (1958) [Lektor PL]

Odtwarzacz clipwatching.com
Wersja: Lektor PL
Dodano: 2016-02-21 12:53

Komentarze:

Zaloguj się aby dodawać komentarze
sinobi skomentował 2016-03-19 23:52

Nie najlepszy. Niezgodny z faktami historycznymi. Bardzo słabe sceny strzeleckie. ( Z odległości ok. 3 - 6 m strzelają do siebie dwie grupy ludzi, a pook. 2 - ch min pada jedna osoba!)

Uwaga! Żaden z prezentowanych materiałów nie jest hostowany na serwerach eFilmy.Tv. Serwis udostępnia jedynie informacje o filmach oraz odnośniki do serwisów udostępniających zamieszczone materiały filmowe (mi. PutLocker.com, YouTube.com, MeGustaVid.com, Dwn.so itp.), których użytkownicy potwierdzili, że posiadają prawa autorskie do udostępnianych przez siebie zasobów. Wszelkie roszczenia prawne należy kierować po adresem serwisów publikujących zamieszczone materiały. Administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści i komentarze publikowane przez użytkowników.
© 2022 eFilmy.tv | t: 0.1128 | o: