eFilmy
TV

Plakat:Dodaj do listy

Plakat filmu Pierwsza spokojna noc / La Prima notte di quiete (1972) [Lektor PL]

Opis:

Alain Delon w roli zgorzkniałego mężczyzny, nauczyciela literatury z kryzysem wieku średniego. Jest przełom lat 60 i 70 ubiegłego wieku. W nadmorskim miasteczku w okolicach Florencji żyje znudzony życiem Daniele Dominici. Z tego egzystencjalnego letargu wyrywa go znajomość z ponętną dziewiętnastolatką. Mężczyzna zawiązuje z nią tragiczny w skutkach romans.

Pierwsza spokojna noc / La Prima notte di quiete (1972) [Lektor PL]

Odtwarzacz clipwatching.com
Wersja: Lektor PL
Dodano: 2016-02-27 10:29

Komentarze:

Zaloguj się aby dodawać komentarze
strzala51 skomentował 2017-08-12 13:38

Dekadencki film we włoskich pejzażach. Przeszłość jest w ludziach i scenografii, teraźniejszość to burdele, hazard i kiepskie życie. Film o marzeniach i bezsilności. Bardzo dobry.

sralatralabela skomentował 2016-02-28 14:20

Po co ktoś kupuje sobie premium jak jest za głupi, żeby wiedzieć który link kliknąć? Sorry, ale mam już dość komentarzy pod co drugim filmem od ludzi, którzy kumają jak żaba po sekcji. Przerażające. A druga sprawa, jeśli film, nieważne w której wersji, zatrzymuje się lub są z nim inne problemy uniemożliwiające oglądanie, to trzeba zgłosić błąd - o dziwo, ktoś tego pilnuje i z czasem naprawia, nie tak jak na wielu innych stronach.

joannabaronowa skomentował 2016-02-27 13:52

Mam premium a "wskakują" reklamy i film wyłącza się po chwili ....

Uwaga! Żaden z prezentowanych materiałów nie jest hostowany na serwerach eFilmy.Tv. Serwis udostępnia jedynie informacje o filmach oraz odnośniki do serwisów udostępniających zamieszczone materiały filmowe (mi. PutLocker.com, YouTube.com, MeGustaVid.com, Dwn.so itp.), których użytkownicy potwierdzili, że posiadają prawa autorskie do udostępnianych przez siebie zasobów. Wszelkie roszczenia prawne należy kierować po adresem serwisów publikujących zamieszczone materiały. Administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści i komentarze publikowane przez użytkowników.
© 2022 eFilmy.tv | t: 0.0859 | o: