eFilmy
TV

Plakat:Dodaj do listy

Plakat filmu Nakarmić kruki / Cria cuervos (1973) [Lektor PL]

Opis:

Madryt. Duży dom w centrum miasta zamieszkują trzy siostry. Wśród nich wyróżnia się 9-letnia Ana (Ana Torrent). Opiekę nad dziećmi sprawuje ojciec, Anselmo (Héctor Alterio), generał z armii Franco. Pomagają mu sparaliżowana babcia i niania. Ana żyje w świecie własnych marzeń. Często spotyka się ze swą zmarłą i nieszczęśliwą za życia matką (Geraldine Chaplin), która odwiedza swoją córkę w snach. Pewnej nocy dziewczynka jest świadkiem śmierci swego ojca. Wybudzona ze snu, widzi obcą kobietę opuszczającą w pośpiechu sypialnię Anselma, a potem znajduje go martwego. Ana jest przekonana, że to ona go zabiła, dzięki swym dziecięcym czarom. Po śmierci ojca opiekę nad osieroconymi dziewczynkami i babcią przejmuje ich ciotka, Paulina (Mónica Randall). Kobieta przywiązuje ogromną wagę do dyscypliny i porządku. W świecie pozbawionym miłości i emocjonalnej bliskości, Ana zaczyna odczuwać coraz większe wyobcowanie i samotność.

Nakarmić kruki / Cria cuervos (1973) [Lektor PL]

Odtwarzacz clipwatching.com
Wersja: Lektor PL
Dodano: 2016-03-06 13:41

Komentarze:

Zaloguj się aby dodawać komentarze
pastej skomentował 2017-03-10 23:46

Bardzo dobry film z piosenką,która była wielkim przebojem.Tylko tyle,że film wszedł na ekrany w styczniu 1976 r.(nie w1973).

Uwaga! Żaden z prezentowanych materiałów nie jest hostowany na serwerach eFilmy.Tv. Serwis udostępnia jedynie informacje o filmach oraz odnośniki do serwisów udostępniających zamieszczone materiały filmowe (mi. PutLocker.com, YouTube.com, MeGustaVid.com, Dwn.so itp.), których użytkownicy potwierdzili, że posiadają prawa autorskie do udostępnianych przez siebie zasobów. Wszelkie roszczenia prawne należy kierować po adresem serwisów publikujących zamieszczone materiały. Administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści i komentarze publikowane przez użytkowników.
© 2022 eFilmy.tv | t: 0.1095 | o: