eFilmy
TV

Plakat:Dodaj do listy

Plakat filmu Powrót Franka Jamesa / The Return of Frank James (1940) [Lektor PL]

Opis:

Pierwszy western Fritza Langa jest kontynuacją "Jesse Jamesa" Hery`ego Kinga, rozwijającą bohaterską legendę o "dobrym rewolwerowcu". Bob Ford, tchórzliwy morderca Jesse Jamesa, zostaje uniewinniony przez sąd i na dodatek otrzymuje nagrodę za głowę swej ofiary. Brat Jesse, Frank, postanawia sam wymierzyć sprawiedliwość i ściga Boba. Zemsta mu się jednak nie udaje, bo Bob ginie, zanim dopędza go tropiciel.

Powrót Franka Jamesa / The Return of Frank James (1940) [Lektor PL]

Odtwarzacz streamplay.cc
Wersja: Lektor PL
Dodano: 2016-04-03 10:34

Komentarze:

Zaloguj się aby dodawać komentarze
sinobi skomentował 2016-04-04 23:23

Dziwny western. Pojedynek zaczyna się 3-4 min. przed końcem filmu i jest nie roztrzygnięty .Rewolwerowiec Frank jest ślamazarny, tylko cudem nie ginie.Ale film warto oglądać.

Uwaga! Żaden z prezentowanych materiałów nie jest hostowany na serwerach eFilmy.Tv. Serwis udostępnia jedynie informacje o filmach oraz odnośniki do serwisów udostępniających zamieszczone materiały filmowe (mi. PutLocker.com, YouTube.com, MeGustaVid.com, Dwn.so itp.), których użytkownicy potwierdzili, że posiadają prawa autorskie do udostępnianych przez siebie zasobów. Wszelkie roszczenia prawne należy kierować po adresem serwisów publikujących zamieszczone materiały. Administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści i komentarze publikowane przez użytkowników.
© 2022 eFilmy.tv | t: 0.1104 | o: