eFilmy
TV

Plakat:Dodaj do listy

Plakat filmu Synowie III Rzeszy / The Boys from Brazil (1978) [Lektor PL]

Opis:

Profesor Lieberman ściga nazistowskich zbrodniarzy wojennych. Jego uwagę zwraca seria zagadkowych zgonów. W różnych miejscach świata o tej samej porze ginie kilkudziesięciu mężczyzn w średnim wieku. Wszyscy byli urzędnikami państwowymi i mieli synów w tym samym wieku. Chłopów tych łączy zdumiewające podobieństwo. Liebermann odkrywa, że za wszystkimi zgonami stoi doktor Mengele, ukrywający się w Ameryce Płd. W wyniku przeprowadzanych na ludziach eksperymentów udało mu się w czasie wojny sklonować Hitlera...

Synowie III Rzeszy / The Boys from Brazil (1978) [Lektor PL]

Odtwarzacz clipwatching.com
Wersja: Lektor PL
Dodano: 2016-04-11 10:32

Komentarze:

Zaloguj się aby dodawać komentarze
Jawa skomentował 2018-05-17 19:26

Film osobiście nie powalił mnie na kolana. Po przeczytaniu opisu spodziewałam się czegoś więcej a rozczarowałam się w takim samym stopniu jakie miałam oczekiwania. Początek i środek niczym flaki z olejem nic się takiego nie działo co by przyciągnęło moją uwagę jedynie końcówka naprawdę interesująca. Nawet sklonowany Hitler był potworem i chyba nikt by się nie spodziewał takiej śmierci tego człowieka jaka została przedstawiona w tym filmie.

grzesio46 skomentował 2017-11-09 00:31

Bardzo dobry, dziś takich filmów się nie kręci. Trochę zagmatwany w środku, ale potem się wszystko wyjaśnia. To nie strata czasu. Absolutnie warty uwagi. 9/10.

asia_blondi00 skomentował 2016-04-11 17:21

Jak dla mnie strata czasu ale może komuś przypadnie do gustu.

Uwaga! Żaden z prezentowanych materiałów nie jest hostowany na serwerach eFilmy.Tv. Serwis udostępnia jedynie informacje o filmach oraz odnośniki do serwisów udostępniających zamieszczone materiały filmowe (mi. PutLocker.com, YouTube.com, MeGustaVid.com, Dwn.so itp.), których użytkownicy potwierdzili, że posiadają prawa autorskie do udostępnianych przez siebie zasobów. Wszelkie roszczenia prawne należy kierować po adresem serwisów publikujących zamieszczone materiały. Administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści i komentarze publikowane przez użytkowników.
© 2022 eFilmy.tv | t: 0.1013 | o: