eFilmy
TV

Plakat:Dodaj do listy

Plakat filmu Zabić szoguna! / Sanada yukimura no boryaku (1979) [Lektor PL]

Opis:

Japonia, XVII wiek. Samuraj Sanada Yukimura (Hiroki Matsukata) chce zabić szoguna Tokugawę (Kinnosuke Nakamura), a tym samym uwolnić kraj od rządów tyrana. Misja staje się jego obsesją. Wojownik zbiera dziesięciu odważnych ninja i z ich pomocą przeciwstawia się przeważającej sile wroga... Scenariusz filmu oparto na życiu legendarnego wojownika, którego w literaturze japońskiej określano m.in. "szkarłatnym demonem wojny".

Zabić szoguna! / Sanada yukimura no boryaku (1979) [Lektor PL]

Odtwarzacz clipwatching.com
Wersja: Lektor PL
Dodano: 2016-04-30 10:22

Komentarze:

Zaloguj się aby dodawać komentarze
sinobi skomentował 2016-05-06 20:42

Film niespełnionych ambicji. Podejmuje kilka wątków, miesza je i żadnego nie kończy. Niepotrzebnie komplikuje akcję. Ale warto obejrzeć.

Uwaga! Żaden z prezentowanych materiałów nie jest hostowany na serwerach eFilmy.Tv. Serwis udostępnia jedynie informacje o filmach oraz odnośniki do serwisów udostępniających zamieszczone materiały filmowe (mi. PutLocker.com, YouTube.com, MeGustaVid.com, Dwn.so itp.), których użytkownicy potwierdzili, że posiadają prawa autorskie do udostępnianych przez siebie zasobów. Wszelkie roszczenia prawne należy kierować po adresem serwisów publikujących zamieszczone materiały. Administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści i komentarze publikowane przez użytkowników.
© 2022 eFilmy.tv | t: 0.1142 | o: