eFilmy
TV

Plakat:Dodaj do listy

Plakat filmu Przez ciemne zwierciadło / Scanner Darkly r (2006) [Lektor PL]

Opis:

Ekranizacja powieści Philipa K. Dicka, w której to autor - pod fasadą dzieła science fiction - opisał własne eksperymenty z narkotykami. Los Angeles, niedaleka przyszłość. Fred (Keanu Reeves) jest policjantem. Prowadzi śledztwo w sprawie Boba Arctora, handlarza tzw. "Substancją A". Ten tajemniczy specyfik niszczy umysł i sprawia, że człowiek coraz bardziej traci kontakt z rzeczywistością. Problem w tym, że Fred (aby wniknąć w psychikę przestępcy) sam zażywa ową substancję i nie zdaje sobie sprawy z faktu, że to właśnie on jest poszukiwanym Bobem Arctorem.

Podobne Filmy:

Ciemne dusze Anime nere Dramaty | Napisy PL, 2014
Supermodel Dramaty | Napisy PL, 2016
Batman Akcja | Lektor PL, 1989

Przez ciemne zwierciadło / Scanner Darkly r (2006) [Lektor PL]

Odtwarzacz clipwatching.com
Wersja: Lektor PL
Odtwarzacz streamplay.cc
Wersja: Lektor PL
Dodano: 2012-02-08 00:00

Komentarze:

Zaloguj się aby dodawać komentarze
jaculek skomentował 2017-10-14 02:20

Ciekawy film, warto sprawdzić

N4DZ14K skomentował 2017-05-30 03:16

ABSOLUTNIE FANTASTYCZNY FILM

milosch skomentował 2015-12-15 19:24

Nie wiem skąd wzięty jest opis filmu, ale opisana w nim "substancja A" w filmie jest "substancją D". Ktoś tu ma zaburzenia percepcji i alfabetu. :)

Uwaga! Żaden z prezentowanych materiałów nie jest hostowany na serwerach eFilmy.Tv. Serwis udostępnia jedynie informacje o filmach oraz odnośniki do serwisów udostępniających zamieszczone materiały filmowe (mi. PutLocker.com, YouTube.com, MeGustaVid.com, Dwn.so itp.), których użytkownicy potwierdzili, że posiadają prawa autorskie do udostępnianych przez siebie zasobów. Wszelkie roszczenia prawne należy kierować po adresem serwisów publikujących zamieszczone materiały. Administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści i komentarze publikowane przez użytkowników.
© 2022 eFilmy.tv | t: 0.12 | o: