eFilmy
TV

Plakat:Dodaj do listy

Plakat filmu Skorpion / Scorpio (1973) [Lektor PL]

Opis:

Doświadczony agent CIA do zadań specjalnych, Cross (Burt Lancaster), niedługo ma odejść na emeryturę. Ma go zastąpić płatny zabójca o pseudonimie "Skorpion" (Alain Delon). Cross przekazuje mu całą swoją wiedzę i ostrzega go, by nikomu nie ufał. Szczególną ostrożność zaleca mu wobec przełożonych. Wkrótce Skorpion otrzymuje polecenie zabicia swojego nauczyciela, którego CIA podejrzewa o współpracę z rosyjskim wywiadem. Pracodawcy grożą, że w przeciwnym razie trafi do więzienia. Rozpoczyna się śmiertelna rozgrywka pomiędzy agentami. Jej ofiarą padają także niewinne osoby.

Skorpion / Scorpio (1973) [Lektor PL]

Odtwarzacz clipwatching.com
Wersja: Lektor PL
Dodano: 2016-07-04 12:05

Komentarze:

Zaloguj się aby dodawać komentarze
szeryf24051 skomentował 2017-08-29 01:53

Zawiłe są ścieżki agentów, jeśli chodzi o stołki. Film retro, ale nic się nie zmieniło w pracy wywiadów, tylko młodsi są bardziej żądni kariery, ale za to mniej dokładni i niedouczeni. Efekty mamy w kraju. Dobry film. Polecam koneserom zagadek.

Uwaga! Żaden z prezentowanych materiałów nie jest hostowany na serwerach eFilmy.Tv. Serwis udostępnia jedynie informacje o filmach oraz odnośniki do serwisów udostępniających zamieszczone materiały filmowe (mi. PutLocker.com, YouTube.com, MeGustaVid.com, Dwn.so itp.), których użytkownicy potwierdzili, że posiadają prawa autorskie do udostępnianych przez siebie zasobów. Wszelkie roszczenia prawne należy kierować po adresem serwisów publikujących zamieszczone materiały. Administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści i komentarze publikowane przez użytkowników.
© 2022 eFilmy.tv | t: 0.1255 | o: