eFilmy
TV

Plakat:Dodaj do listy

Plakat filmu Dywersanci / Diverzanti (1967) [Napisy PL]

Opis:

Jugosłowiańscy partyzanci są ustawicznie nękani i ponoszą znaczne straty przez niemieckie lotnictwo. Zostaje wysłany kilkuosobowy oddział partyzantów w celu zniszczenia samolotów na lotnisku. Zadanie zostaje wykonane. Samoloty zostają na lotnisku wysadzone w powietrze a ich piloci zostają zabici w kantynie.

Podobne Filmy:

Dywersanci Diverzanti Wojenne | Napisy PL, 1967

Dywersanci / Diverzanti (1967) [Napisy PL]

Odtwarzacz clipwatching.com
Wersja: Napisy PL
Dodano: 2016-07-24 10:15

Komentarze:

Zaloguj się aby dodawać komentarze
szeryf24051 skomentował 2017-05-25 02:37

Krótki epizod wojny. O innych regionach walk partyzantów wiedzy jest wiele, jednak Jugosławia jest nam prawie obca. Film o bohaterach, przyjaźni i skutecznym działaniu. Można obejrzeć

Uwaga! Żaden z prezentowanych materiałów nie jest hostowany na serwerach eFilmy.Tv. Serwis udostępnia jedynie informacje o filmach oraz odnośniki do serwisów udostępniających zamieszczone materiały filmowe (mi. PutLocker.com, YouTube.com, MeGustaVid.com, Dwn.so itp.), których użytkownicy potwierdzili, że posiadają prawa autorskie do udostępnianych przez siebie zasobów. Wszelkie roszczenia prawne należy kierować po adresem serwisów publikujących zamieszczone materiały. Administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści i komentarze publikowane przez użytkowników.
© 2022 eFilmy.tv | t: 0.099 | o: