eFilmy
TV

Plakat:Dodaj do listy

Plakat filmu Człowiek, którego zwano katem / The Hangman (1959) [Lektor PL]

Opis:

Szeryf federalny Mackenzie Bovard (Robert Taylor) zwany jest "Katem" z uwagi na to, jaką skutecznością wykazuje się w znajdowaniu i chwytaniu poszukiwanych przestępców. Podążając tropem zbiega podejrzanego o rabunek, trafia do małego miasteczka. Mieszkańcy utrudniają mu jednak zadanie, gdyż człowiek, którego szuka, jest przez nich znany i lubiany.

Człowiek, którego zwano katem / The Hangman (1959) [Lektor PL]

Odtwarzacz clipwatching.com
Wersja: Lektor PL
Dodano: 2016-10-20 11:04

Komentarze:

Zaloguj się aby dodawać komentarze
kazjod skomentował 2020-11-29 01:17

Przyjemny film z dawnej epoki, w ktorej obowiązywały takie słowa jak dobro, zło, uczciwość, honor, miłosierdzie, pomoc itd.

Uwaga! Żaden z prezentowanych materiałów nie jest hostowany na serwerach eFilmy.Tv. Serwis udostępnia jedynie informacje o filmach oraz odnośniki do serwisów udostępniających zamieszczone materiały filmowe (mi. PutLocker.com, YouTube.com, MeGustaVid.com, Dwn.so itp.), których użytkownicy potwierdzili, że posiadają prawa autorskie do udostępnianych przez siebie zasobów. Wszelkie roszczenia prawne należy kierować po adresem serwisów publikujących zamieszczone materiały. Administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści i komentarze publikowane przez użytkowników.
© 2022 eFilmy.tv | t: 0.0909 | o: