eFilmy
TV

Plakat:Dodaj do listy

Plakat filmu Zabijanie na śniadanie / Grosse Pointe Blank (1997) [Lektor PL]

Opis:

Martin Q.Blank, zawodowy mordeca, przyjmuje ostatnie zlecenie i wyjeżdża na zjazd absolwentów swojej szkoły średniej. Na miejscu spotyka szkolną miłość, Debi Newberry. Uczucie odradza się, ale życie zawodowe zaczyna kolidować z prywatnym. Okazuje się bowiem, że kolejnym celem Martina ma być Bert - ojciec Debi. Na dodatek w mieście pojawia się Grocker, bezwzględny rywal Martina.

Zabijanie na śniadanie / Grosse Pointe Blank (1997) [Lektor PL]

Odtwarzacz clipwatching.com
Wersja: Lektor PL
Dodano: 2016-11-03 10:33

Komentarze:

Zaloguj się aby dodawać komentarze
Koliberek77 skomentował 2016-12-13 06:19

zawsze miło spojrzeć na klasyka w tym komediowym temacie. Pewnie jeszcze nie raz wrócę do tego filmu. Film lekki na dobranoc.

Matt-Manx skomentował 2016-11-10 09:15

dobry 7/10

Uwaga! Żaden z prezentowanych materiałów nie jest hostowany na serwerach eFilmy.Tv. Serwis udostępnia jedynie informacje o filmach oraz odnośniki do serwisów udostępniających zamieszczone materiały filmowe (mi. PutLocker.com, YouTube.com, MeGustaVid.com, Dwn.so itp.), których użytkownicy potwierdzili, że posiadają prawa autorskie do udostępnianych przez siebie zasobów. Wszelkie roszczenia prawne należy kierować po adresem serwisów publikujących zamieszczone materiały. Administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści i komentarze publikowane przez użytkowników.
© 2022 eFilmy.tv | t: 0.1384 | o: