eFilmy
TV

Plakat:Dodaj do listy

Plakat filmu Na krawędzi / I Walk the Line (1970) [Lektor PL]

Opis:

Interesujące połączenie czarnego kryminału z dramatem psychologicznym. Bohaterem filmu jest Henry Trawers, szeryf o niezłomnych zasadach moralnych. Jego życie zostaje wywrócone do góry nogami po wdaniu się w romans z dużo młodszą dziewczyną. Piękna Alma wciąga Trawersa w niebezpieczną grę na pograniczu prawa... Na uwagę zasługuję kreacja Gregory Pecka, który po raz pierwszy w karierze wcielił się w postać dwuznacznie moralną.

Na krawędzi / I Walk the Line (1970) [Lektor PL]

Odtwarzacz clipwatching.com
Wersja: Lektor PL
Dodano: 2016-11-05 10:21

Komentarze:

Zaloguj się aby dodawać komentarze
strzala51 skomentował 2018-07-08 16:11

Panów w wieku dojrzałym pociągają dużo młodsze dziewczęta i w wyobraźni widzą tylko swoje racje. Tymczasem realia są zupełnie inne, a system wartości w połączeniu z emocjami - zostaje wywrócony do góry nogami. Film jest o takim żonatym szeryfie, który zgłupiał na punkcie córki bimbrownika....

asia_blondi00 skomentował 2016-11-13 16:05

Dla tych którzy lubią klasykę polecam dobry film

Uwaga! Żaden z prezentowanych materiałów nie jest hostowany na serwerach eFilmy.Tv. Serwis udostępnia jedynie informacje o filmach oraz odnośniki do serwisów udostępniających zamieszczone materiały filmowe (mi. PutLocker.com, YouTube.com, MeGustaVid.com, Dwn.so itp.), których użytkownicy potwierdzili, że posiadają prawa autorskie do udostępnianych przez siebie zasobów. Wszelkie roszczenia prawne należy kierować po adresem serwisów publikujących zamieszczone materiały. Administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści i komentarze publikowane przez użytkowników.
© 2022 eFilmy.tv | t: 0.0912 | o: