eFilmy
TV

Plakat:Dodaj do listy

Plakat filmu Wewnętrzna sprawa CIA / Company Business (1991) [Lektor PL]

Opis:

Schyłek epoki żelaznej kurtyny. Doświadczony agent CIA Sam Boyd (Gene Hackman) przez wiele lat współpracował ze służbami specjalnymi. Dał się poznać jako świetny fachowiec, zdolny do realizacji nawet najbardziej skomplikowanych i niebezpiecznych misji. Obecnie otrzymuje on kolejne, ważne zadanie. Musi eskortować do Berlina sowieckiego szpiega, Piotra Gruszenko (Michaił Barysznikow), który ma zostać wymieniony na amerykańskiego agenta, zatrzymanego przez Rosjan. Kiedy Boyd przybywa do stolicy niedawno zjednoczonych Niemiec, jego misja zaczyna się komplikować. Boyd i Gruszenko trafiają na trop międzynarodowego spisku. Muszą uciekać, ścigani przez agentów KGB i CIA. Aby przeżyć, są skazani na współpracę. Tymczasem ich relacje nie układają się najlepiej.

Wewnętrzna sprawa CIA / Company Business (1991) [Lektor PL]

Odtwarzacz clipwatching.com
Wersja: Lektor PL
Dodano: 2016-12-16 11:39

Komentarze:

Zaloguj się aby dodawać komentarze
CzasowyOgladacz skomentował 2017-11-02 15:56

Że też współczesne kina nie grają starego, dobrego kina, np. detektywistyczno-kryminalnego, serwując do pop-corn'u młodzieżowo-studencką szmirę a'la dawnych reklam awansu społecznego PLAY'a.

Uwaga! Żaden z prezentowanych materiałów nie jest hostowany na serwerach eFilmy.Tv. Serwis udostępnia jedynie informacje o filmach oraz odnośniki do serwisów udostępniających zamieszczone materiały filmowe (mi. PutLocker.com, YouTube.com, MeGustaVid.com, Dwn.so itp.), których użytkownicy potwierdzili, że posiadają prawa autorskie do udostępnianych przez siebie zasobów. Wszelkie roszczenia prawne należy kierować po adresem serwisów publikujących zamieszczone materiały. Administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści i komentarze publikowane przez użytkowników.
© 2022 eFilmy.tv | t: 0.1141 | o: