eFilmy
TV

Plakat:Dodaj do listy

Plakat filmu Zgadnij kto przyjdzie na obiad / Guess Who's Coming to Dinner (1967) [Lektor PL]

Opis:

Liberalne zasady, którym hołduje wydawca Matt Drayton (Spencer Tracy) zostają wystawione na ciężką próbę, gdy jego córka, Joey (Katharine Houghton), ogłasza swe zaręczyny z Johnem Prenticem (Sidney Poitier), międzynarodowej sławy afroamerykańskim lekarzem. Żona Matta, Christina (Katharine Hepburn), w pełni akceptuje decyzję Joey, Matt natomiast nie zamierza dać zgody na ten mariaż zapominając, że w sprawach sercowych, prawdziwa miłość jest zupełnie ślepa - na kolory także.

Zgadnij kto przyjdzie na obiad / Guess Who's Coming to Dinner (1967) [Lektor PL]

Odtwarzacz clipwatching.com
Wersja: Lektor PL
Dodano: 2016-12-28 10:46

Komentarze:

Zaloguj się aby dodawać komentarze
akagi skomentował 2020-11-26 03:27

Film w którym można powiedzieć czarny, kolorowy i nikogo to nie bulwersuje. Ogólnie ok tylko, że po 30 min przewidywalny

Uwaga! Żaden z prezentowanych materiałów nie jest hostowany na serwerach eFilmy.Tv. Serwis udostępnia jedynie informacje o filmach oraz odnośniki do serwisów udostępniających zamieszczone materiały filmowe (mi. PutLocker.com, YouTube.com, MeGustaVid.com, Dwn.so itp.), których użytkownicy potwierdzili, że posiadają prawa autorskie do udostępnianych przez siebie zasobów. Wszelkie roszczenia prawne należy kierować po adresem serwisów publikujących zamieszczone materiały. Administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści i komentarze publikowane przez użytkowników.
© 2022 eFilmy.tv | t: 0.0944 | o: