eFilmy
TV

Plakat:Dodaj do listy

Plakat filmu Zniszczyć wszystkie potwory / Kaiju sôshingeki (1968) [Napisy PL]

Opis:

Dziewiąta część przygód Godzilli. W dalekiej przyszłości - roku 1999 - Narody Zjednoczone zdołały złapać i umieścić wszystkie potwory świata na jednej wyspie, by nigdy więcej nie zagroziły ludzkości. Jednak o spokój trudno - źli kosmici znów chcą przejąć władzę nad Ziemią. Aby spełnić swoje cele uwalniają potwory z wyspy, by te siały na świecie zamęt. Potwory zaczynają niszczyć różne zakątki świata, a kosmici nie tracą czasu i budują podwodną bazę...

Zniszczyć wszystkie potwory / Kaiju sôshingeki (1968) [Napisy PL]

Odtwarzacz clipwatching.com
Wersja: Napisy PL
Dodano: 2017-02-05 12:22

Komentarze:

Zaloguj się aby dodawać komentarze
ZIOM68 skomentował 2020-08-24 01:11

Film może by nie odniósł żadnych sukcesów pod względem fabuły, ale liczba występujących tu potworów wraz z Godzillą jest bardzo imponująca i widowiskowa. Szkoda tylko, że wojsko jest tak bezradne w stosunku do tych potworów, lecz efekty specjalne jak na tak stary film są dość ciekawe. Pozdrawiam oczywiście wszystkich fanów Godzilli oraz tego rodzaju gatunku filmowego.

Uwaga! Żaden z prezentowanych materiałów nie jest hostowany na serwerach eFilmy.Tv. Serwis udostępnia jedynie informacje o filmach oraz odnośniki do serwisów udostępniających zamieszczone materiały filmowe (mi. PutLocker.com, YouTube.com, MeGustaVid.com, Dwn.so itp.), których użytkownicy potwierdzili, że posiadają prawa autorskie do udostępnianych przez siebie zasobów. Wszelkie roszczenia prawne należy kierować po adresem serwisów publikujących zamieszczone materiały. Administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści i komentarze publikowane przez użytkowników.
© 2022 eFilmy.tv | t: 0.1083 | o: