eFilmy
TV

Plakat:Dodaj do listy

Plakat filmu Żelazny Orzeł IV / Iron Eagle IV (1995) [Lektor PL]

Opis:

Seria Żelazny Orzeł rozpoczęła się w 1986 roku. Opowiada ona o przygodach dzielnego amerykańskiego lotnika Charlesa Sinclair, który wraz z przyjaciółmi przemierzał niebiosa Środkowego i Bliskiego Wschodu. W najnowszej części Sinclair przeszedł już na emeryturę i prowadzi szkołę lotniczą dla trudniej młodzieży. Jego uczniowie w trakcie jednego z rutynowych lotów są świadkami przygotowań przez oficerów armii USA zamachu wojskowego. Okazuje się, że żołnierze zamierzają na własną rękę zaatakować Kubę bronią biologiczną. Sinclair razem z przyjaciółmi zamierzają pokrzyżować im plany ataku.

Żelazny Orzeł IV / Iron Eagle IV (1995) [Lektor PL]

Odtwarzacz clipwatching.com
Wersja: Lektor PL
Dodano: 2017-11-22 11:12

Komentarze:

Zaloguj się aby dodawać komentarze
Eciuchna skomentował 2017-11-22 21:27

Tasiemiec na siłę. Film z wyjątkowo naiwnym scenariuszem. Logika, a właściwie jej brak, razi co rusz. Normalnie mnie wnerwił.

Uwaga! Żaden z prezentowanych materiałów nie jest hostowany na serwerach eFilmy.Tv. Serwis udostępnia jedynie informacje o filmach oraz odnośniki do serwisów udostępniających zamieszczone materiały filmowe (mi. PutLocker.com, YouTube.com, MeGustaVid.com, Dwn.so itp.), których użytkownicy potwierdzili, że posiadają prawa autorskie do udostępnianych przez siebie zasobów. Wszelkie roszczenia prawne należy kierować po adresem serwisów publikujących zamieszczone materiały. Administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści i komentarze publikowane przez użytkowników.
© 2022 eFilmy.tv | t: 0.0981 | o: