eFilmy
TV

Plakat:Dodaj do listy

Plakat filmu Pieszo po Wielkim Murze Chińskim / Trekking the Great Wall (2011) [Lektor PL]

Opis:

Pochodzący z Wielkiej Brytanii pisarz i historyk William Lindesay postanawia przebyć pieszą wędrówkę po Wielkim Murze Chińskim, aby osobiście przekonać się jak długa i monumentalna jest to konstrukcja. Podczas wyprawy ma okazję przyjrzeć się różnorodnym krajobrazom Państwa Środka.

Pieszo po Wielkim Murze Chińskim / Trekking the Great Wall (2011) [Lektor PL]

Odtwarzacz clipwatching.com
Wersja: Lektor PL
Dodano: 2018-03-17 15:55

Komentarze:

Zaloguj się aby dodawać komentarze
mabc@vp.pl skomentował 2018-05-26 23:48

W zupełności wystarczyło mi rowerem pokonać odcinek Śląsk - Morze Bałtyckie , z wyposażeniem biwakowym ok. 30-40 kg. Aby wyleczyć się na przyszłość z takich pomysłów. Czekam ,lecz nie wiem czy dożyje na : Wiślana Trasa Rowerowa z infrastrukturą przyjazną Rowerzyście .

brzozasone skomentował 2018-04-20 02:57

no to...mniej dziobem , a wiecej rękami....

hoqsai skomentował 2018-03-18 00:57

Od lat noszę się dokładnie z tym samym zamiarem. Przejechać rowerem cały Mur Chiński we wszystkich jego częściach, i nagrać całą trasę. Drugim marzeniem jest przepłynąć Syberię ze wchodu na zachód i sfilmować mijany pejzaż. Trzecim jest przejechać z kamerą z krańców północnej Kanady do wysp Ziemi Ognistej, czwarty to objechać i opłynąć całą Polskę co do kilometra wzdłuż wszystkich granic.

Uwaga! Żaden z prezentowanych materiałów nie jest hostowany na serwerach eFilmy.Tv. Serwis udostępnia jedynie informacje o filmach oraz odnośniki do serwisów udostępniających zamieszczone materiały filmowe (mi. PutLocker.com, YouTube.com, MeGustaVid.com, Dwn.so itp.), których użytkownicy potwierdzili, że posiadają prawa autorskie do udostępnianych przez siebie zasobów. Wszelkie roszczenia prawne należy kierować po adresem serwisów publikujących zamieszczone materiały. Administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści i komentarze publikowane przez użytkowników.
© 2022 eFilmy.tv | t: 0.1359 | o: