eFilmy
TV

Plakat:Dodaj do listy

Plakat filmu Dwa dni z życia doliny / 2 Days in the Valley (1996) [Lektor PL]

Opis:

Płatny zabójca Dosmo (Danny Aiello) planuje wykonać ostatnie zlecenie i wycofać się z branży. Razem z Lee (James Spader) zabijają Roya Foxxa. Okazuje się niebawem, że wspólnik nie zamierza dzielić się z nim zapłatą. Dosmo musi uciekać w góry. Bierze zakładników - bogatego właściciela galerii oraz jego asystentkę - i ukrywa się w położonym na odludziu domu. Sprawą zajmują się policjanci Alvin (Jeff Daniels) i Wes (Eric Stoltz). W wydarzenia zostaje uwikłany również planujący samobójstwo reżyser...

Dwa dni z życia doliny / 2 Days in the Valley (1996) [Lektor PL]

Odtwarzacz clipwatching.com
Wersja: Lektor PL
Dodano: 2018-08-25 12:55

Komentarze:

Zaloguj się aby dodawać komentarze
betti5 skomentował 2018-08-31 00:36

Wart obejrzenia

hucpa skomentował 2018-08-25 22:36

Film Herzfelda jest zagmatwaną komedią kryminalną i chociaż jest starawy, wciąż bawi. Obsada zarąbista, wszystkich aktorów widziałam po raz pierwszy w rolach komediowych. Scena, w której się leją dwie kobitki, z country bluesem w tle - przednia. Polecam na deszczowy weekend.

Uwaga! Żaden z prezentowanych materiałów nie jest hostowany na serwerach eFilmy.Tv. Serwis udostępnia jedynie informacje o filmach oraz odnośniki do serwisów udostępniających zamieszczone materiały filmowe (mi. PutLocker.com, YouTube.com, MeGustaVid.com, Dwn.so itp.), których użytkownicy potwierdzili, że posiadają prawa autorskie do udostępnianych przez siebie zasobów. Wszelkie roszczenia prawne należy kierować po adresem serwisów publikujących zamieszczone materiały. Administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści i komentarze publikowane przez użytkowników.
© 2022 eFilmy.tv | t: 0.1086 | o: