eFilmy
TV

Plakat:Dodaj do listy

Plakat filmu Dentysta 2 / The Dentist 2 (1998) [Lektor PL]

Opis:

Film jest kontynuacją serii o dentyście-mordercy. Ten sam bohater, którego dotyczył pierwszy film ucieka ze szpitala dla umysłowo chorych, w którym został osadzony. Ma nadzieję na rozpoczęcie normalnego życia. Przeprowadza się do małej mieściny na środkowym zachodzie Stanów i tam obejmuje posadę lokalnego dentysty. Wszystko układa się bardzo dobrze do czasu, w którym zauważa swoją miłość w ramionach innego mężczyzny.

Dentysta 2 / The Dentist 2 (1998) [Lektor PL]

Odtwarzacz clipwatching.com
Wersja: Lektor PL
Dodano: 2019-01-27 19:11

Komentarze:

Zaloguj się aby dodawać komentarze
horus2691 skomentował 2019-01-28 16:38

Byłby to dobry dreszczowiec, specjalnie nie odbiegający od pierwszej części gdyby nie głupawe zakończenie. Psuje cały odbiór filmu.

Uwaga! Żaden z prezentowanych materiałów nie jest hostowany na serwerach eFilmy.Tv. Serwis udostępnia jedynie informacje o filmach oraz odnośniki do serwisów udostępniających zamieszczone materiały filmowe (mi. PutLocker.com, YouTube.com, MeGustaVid.com, Dwn.so itp.), których użytkownicy potwierdzili, że posiadają prawa autorskie do udostępnianych przez siebie zasobów. Wszelkie roszczenia prawne należy kierować po adresem serwisów publikujących zamieszczone materiały. Administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści i komentarze publikowane przez użytkowników.
© 2022 eFilmy.tv | t: 0.0937 | o: