eFilmy
TV

Plakat:Dodaj do listy

Plakat filmu Dr Phibes powraca / Dr. Phibes Rises Again (1972) [Lektor PL]

Opis:

Po trzech latach snu w zamkniętym sarkofagu Dr. Phibes, zostaje przebudzony i wraz ze swoją asystentką, próbuje przywrócić do życia żonę. Potrzebny mu jest do tego egipski manuskrypt, który po jego rzekomej śmierci trafił w ręce Darrusa Biederbecka, człowieka od wieków przedłużającego swoje życie. Chcąc odzyskać zwój Phibes, wyrusza za nim do Egiptu

Dr Phibes powraca / Dr. Phibes Rises Again (1972) [Lektor PL]

Odtwarzacz clipwatching.com
Wersja: Lektor PL
Dodano: 2019-03-17 20:05

Komentarze:

Zaloguj się aby dodawać komentarze
horus2691 skomentował 2019-03-23 09:37

Stare horrory mają swój niezaprzeczalny urok, choć w tym przypadku nie mamy do czynienia z klasycznym horrorem a raczej z jego pastiszem.

swiacny skomentował 2019-03-18 04:31

nowe horrory to total dno to daja z lat 70-tych

Uwaga! Żaden z prezentowanych materiałów nie jest hostowany na serwerach eFilmy.Tv. Serwis udostępnia jedynie informacje o filmach oraz odnośniki do serwisów udostępniających zamieszczone materiały filmowe (mi. PutLocker.com, YouTube.com, MeGustaVid.com, Dwn.so itp.), których użytkownicy potwierdzili, że posiadają prawa autorskie do udostępnianych przez siebie zasobów. Wszelkie roszczenia prawne należy kierować po adresem serwisów publikujących zamieszczone materiały. Administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści i komentarze publikowane przez użytkowników.
© 2022 eFilmy.tv | t: 0.1184 | o: