eFilmy
TV

Plakat:Dodaj do listy

Plakat filmu Miłość za sto jenów / 100 Yen Love (2014) [Napisy PL]

Opis:

Ichiko: przypadek beznadziejny. Trzydziestodwulatka bez perspektyw na przyszłość, gnieżdżąca się z rodzicami w niewielkiej klitce, od czasu do czasu wypełzająca na światło dzienne w niezmiennie poplamionych i powyciąganych ubraniach. Kiedy do rodzinnego domu wprowadza się z synkiem rozwodząca się siostra, konflikt jest nieunikniony. Żeby móc mieszkać samodzielnie, Ichiko zatrudnia się w sklepie "Wszystko za 100 jenów"; jak się okazuje, w pobliżu znajduje się klub, w którym trenuje całkiem przystojny bokser.

Miłość za sto jenów / 100 Yen Love (2014) [Napisy PL]

Odtwarzacz clipwatching.com
Wersja: Napisy PL
Dodano: 2020-01-22 19:16

Komentarze:

Zaloguj się aby dodawać komentarze
Voy skomentował 2020-01-29 15:30

Chuja wiesz o życiu i wcielanie się w ta postać. Wstań, powstań i walcz nadal: taki przekaz jak dla mnie, a ty hejtujesz ... 3kropki dla cb wiązanka.

eweewe skomentował 2020-01-25 18:18

Nieprzewidywalny, ale nie jest to atut. Wręcz przeciwnie, nie dąży ta fabuła do niczego. Motywy postępowania głównej bohaterki wydają się jasne, ale to sobie widz sam raczej wymyśla, bo ona tak o tym nie mówi. Zakończenie też przykre, bo bohaterka specjalnie nic nie widzi w swoich doświadczeniach. Chyba, że chodzi o jakąś depresyjną filozofię, gdzie nie osiąga się wyżyn w swoim życiu i w tym przypadku kategoria dramat się sprawdza.

Uwaga! Żaden z prezentowanych materiałów nie jest hostowany na serwerach eFilmy.Tv. Serwis udostępnia jedynie informacje o filmach oraz odnośniki do serwisów udostępniających zamieszczone materiały filmowe (mi. PutLocker.com, YouTube.com, MeGustaVid.com, Dwn.so itp.), których użytkownicy potwierdzili, że posiadają prawa autorskie do udostępnianych przez siebie zasobów. Wszelkie roszczenia prawne należy kierować po adresem serwisów publikujących zamieszczone materiały. Administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści i komentarze publikowane przez użytkowników.
© 2022 eFilmy.tv | t: 0.1241 | o: