eFilmy
TV

Plakat:Dodaj do listy

Plakat filmu Gundala (2019) [Napisy PL]

Opis:

Gundala to film oparty na popularnym komiksie z Indonezji. Bohaterem jest Sancaka, który żyje na ulicach po tym, jak porzucili go rodzice. Udaje mu się przeżyć, bo myśli tylko o swoim bezpieczeństwie. Kiedy stan miasta się pogarsza, a przestępcy opanowują ulice, Sancaka musi podjąć decyzje, czy nadal będzie myśleć tylko o sobie, czy stanie się bohaterem...

Podobne Filmy:

Gundala Akcja | Napisy PL, 2019

Gundala (2019) [Napisy PL]

Odtwarzacz clipwatching.com
Wersja: Napisy PL
Dodano: Ponad 2 tygodnie temu

Komentarze:

Zaloguj się aby dodawać komentarze
eweewe skomentował ponad tydzień temu

Małgosia8324 widać, że masz ciężki czas i brak możliwości oglądnięcia filmu to taka kropla przelewająca czarę goryczy. Musisz napisać bezpośrednio do efilmy.pl, to Ci przedłużą konto Premium, bo pisanie w komentarzach nic nie da. Miałam też raz problem z kontem Premium i po reklamacji nie było problemu. Trzymaj się.

spyrka44 skomentował dwa tygodnie temu

glupoty straszne

A.Forysnik skomentował ponad 2 tygodnie temu

Katastrofa nie polecam

olsen78 skomentował ponad 2 tygodnie temu

indonezyjski marvel. całkiem spoko. ten cierpiący małolat wzruszający i przekonujący bardziej niż amerykańskie dzieciaki w filmach. polecam.

Robinson12 skomentował ponad 2 tygodnie temu

Dobry, dobry

hextor76 skomentował ponad 2 tygodnie temu

super film ...polecam

Majster7777 skomentował ponad 2 tygodnie temu

Małgosia8324 Z Tobą coś nie tak?

BERITES skomentował ponad 2 tygodnie temu

Małgosia weź głęboki oddech i nie kłap dziobem,wylewając tutaj swoje frustracje,a jak Ci nie pasuje ten kraj to droga wolna

Uwaga! Żaden z prezentowanych materiałów nie jest hostowany na serwerach eFilmy.Tv. Serwis udostępnia jedynie informacje o filmach oraz odnośniki do serwisów udostępniających zamieszczone materiały filmowe (mi. PutLocker.com, YouTube.com, MeGustaVid.com, Dwn.so itp.), których użytkownicy potwierdzili, że posiadają prawa autorskie do udostępnianych przez siebie zasobów. Wszelkie roszczenia prawne należy kierować po adresem serwisów publikujących zamieszczone materiały. Administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści i komentarze publikowane przez użytkowników.
© 2020 eFilmy.tv | t: 5.557 | o: