eFilmy
TV

Plakat:Dodaj do listy

Plakat filmu Eksperyment Numer 12 / Project 12: The Bunker (2016) [Lektor PL]

Opis:

W Związku Radzieckim pracowano nad pewnym tajnym projektem. Gdy przedsięwzięcie okazało się zbyt niebezpieczne - projekt przerwano, a naukowców nakazano zabić. Trzem z nich udało się uciec.

Eksperyment Numer 12 / Project 12: The Bunker (2016) [Lektor PL]

Odtwarzacz clipwatching.com
Wersja: Lektor PL
Dodano: Miesiąc temu

Komentarze:

Zaloguj się aby dodawać komentarze
mark13 skomentował ponad 2 tygodnie temu

Nie ma tylu liter w alfabecie

mario11111 skomentował ponad 2 tygodnie temu

BERKANO :DDDDDDD

Majster7777 skomentował ponad 2 tygodnie temu

Chujnia

BERKANO skomentował ponad 2 tygodnie temu

*mokasyny* przekonałeś mnie do seansu tego światowego kina ;-) Dzięki :-)

mokasyny skomentował miesiąc temu

Jest ciekawie. Piersze minuty filmu: ma być o Rosjanach, w czołówce wprowadzenie do fabuły jest po niemiecku, akcja zaczyna się w USA, gdzie przy barze postaci mówią po hiszpańsku. No, bardzo międzynarodowo się zapowiada. A to dopiero pierwsze cztery minuty filmu...

Uwaga! Żaden z prezentowanych materiałów nie jest hostowany na serwerach eFilmy.Tv. Serwis udostępnia jedynie informacje o filmach oraz odnośniki do serwisów udostępniających zamieszczone materiały filmowe (mi. PutLocker.com, YouTube.com, MeGustaVid.com, Dwn.so itp.), których użytkownicy potwierdzili, że posiadają prawa autorskie do udostępnianych przez siebie zasobów. Wszelkie roszczenia prawne należy kierować po adresem serwisów publikujących zamieszczone materiały. Administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści i komentarze publikowane przez użytkowników.
© 2020 eFilmy.tv | t: 0.1485 | o: