eFilmy
TV

Plakat:Dodaj do listy

Plakat filmu Cabal (2020) [Napisy PL]

Opis:

Cabal przedstawia historię wojskowego zabójcy posługującego się pseudonimem Dragonfly. Jego kolejną misją staje się polowanie i wyeliminowanie seryjnego mordercy Sallosa, żerującego na niewinnych młodych dziewczynach. W trakcie wykonywania zadania okazuje się, że będzie musiał stawić czoła o wiele bardziej złowrogiemu niebezpieczeństwu, niż początkowo się to wydawało.

Podobne Filmy:

Cabal Horrory | Napisy PL, 2020
Saga: The Shadow Cabal Fantasy | Napisy PL, 2013

Cabal (2020) [Napisy PL]

Odtwarzacz clipwatching.com
Wersja: Napisy PL
Dodano: Ponad 2 tygodnie temu

Komentarze:

Zaloguj się aby dodawać komentarze
paulandrew skomentował dwa tygodnie temu

Chory film, ale takie rzeczy niestety dzieja sie na świecie

mark13 skomentował dwa tygodnie temu

Dialogi członków rodziny Dupont (zapewne potomkowie tych Dupontów co byli oficerami SS) bezcenne. Film przerysowany, najpewniej w celu ośmieszenia tego co wypowiadają nasi bogowie. Chyba że się mylę a twórcy filmu następnego już nie nakręcą.

Uwaga! Żaden z prezentowanych materiałów nie jest hostowany na serwerach eFilmy.Tv. Serwis udostępnia jedynie informacje o filmach oraz odnośniki do serwisów udostępniających zamieszczone materiały filmowe (mi. PutLocker.com, YouTube.com, MeGustaVid.com, Dwn.so itp.), których użytkownicy potwierdzili, że posiadają prawa autorskie do udostępnianych przez siebie zasobów. Wszelkie roszczenia prawne należy kierować po adresem serwisów publikujących zamieszczone materiały. Administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści i komentarze publikowane przez użytkowników.
© 2020 eFilmy.tv | t: 0.0816 | o: