eFilmy
TV

Plakat:Dodaj do listy

Plakat filmu Medicus / The Physician (2013) (2013) [Lektor PL]

Opis:

Anglia, XI wiek. Rob Cole (Tom Payne) jako dziecko po śmierci rodziców przygarnięty został przez wędrownego balwierza (Stellan Skarsg?rd). Pod jego okiem uczył się reguł rządzących światem, a także opanował podstawy medycznej wiedzy. Życie chłopca odmienia spotkanie z wędrownym lekarzem, który, dostrzegając młodzieńczy talent i zapał, zaszczepia w nim marzenie o medycznych studiach pod kierunkiem sławnego na cały świat lekarza perskich królów Ibn Siny (Ben Kingsley). Podejmując decyzję o wyprawie do arabskiego Isfahanu, Cole nie zdaje sobie sprawy z czekających go przygód i niebezpieczeństw.

Medicus / The Physician (2013) (2013) [Lektor PL]

Odtwarzacz clipwatching.com
Wersja: Lektor PL
Dodano: Ponad 2 tygodnie temu

Komentarze:

Zaloguj się aby dodawać komentarze
tgx67 skomentował 5 dni temu

W ksiazce koncowka jest inna nowatorskie metody leczenia wzbudzaja zawisc w swiatku lekarskim a dodatkowo oskarzaja go o przejscie na judaizm co doprowadza do wygnania lub kary smierci niepamietam bo ksiazke czytalem 15 lat temu

deathblood98 skomentował ponad 2 tygodnie temu

bardzo fajny ale nie dla wszystkich

mikser69 skomentował ponad 2 tygodnie temu

Zajebisty film!

Sandiluna skomentował ponad 2 tygodnie temu

Bardzo dobry film o początkach medycyny :) Polecam

adiadamus skomentował ponad 2 tygodnie temu

jest ok

koreczek skomentował ponad 2 tygodnie temu

bardzo fajny film polecam ,jak ktoś lubi takie klimaty

hucpa skomentował ponad 2 tygodnie temu

Film ma formę przygodową i wszystkie najlepsze cechy tego gatunku. Ale znajdziemy tu też "przygodę"nauki z religią i polityką. Bardzo dobrze się ogląda, lekko. Polecam.

Uwaga! Żaden z prezentowanych materiałów nie jest hostowany na serwerach eFilmy.Tv. Serwis udostępnia jedynie informacje o filmach oraz odnośniki do serwisów udostępniających zamieszczone materiały filmowe (mi. PutLocker.com, YouTube.com, MeGustaVid.com, Dwn.so itp.), których użytkownicy potwierdzili, że posiadają prawa autorskie do udostępnianych przez siebie zasobów. Wszelkie roszczenia prawne należy kierować po adresem serwisów publikujących zamieszczone materiały. Administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści i komentarze publikowane przez użytkowników.
© 2020 eFilmy.tv | t: 0.078 | o: