eFilmy
TV

Plakat:Dodaj do listy

Plakat filmu The Knight of Shadows: Between Yin and Yang (2019) [Napisy PL]

Opis:

Fabuła skupia się na łowcy demonów, który ma za zadanie bronić ludzkości przed inwazją. Gdy mroczna siła zaczyna porywać dzieci, by pożywić się ich duszami, bohater wraz z zaprzyjaźnionymi stworami wyrusza im na ratunek. W roli głównej występuje Jackie Chan.

The Knight of Shadows: Between Yin and Yang (2019) [Napisy PL]

Odtwarzacz clipwatching.com
Wersja: Napisy PL
Dodano: Ponad 2 tygodnie temu

Komentarze:

Zaloguj się aby dodawać komentarze
spyrka44 skomentował ponad 2 tygodnie temu

Shinobi to nie jest , ale ze uwielbiam te chinskie kicze to jestem na tak..

Kitoslaw2 skomentował ponad 2 tygodnie temu

Niby taki lekki i zabawny ten film ale... po 20 minutach wyłączyłem zmęczony ta pierdoloną papką a la Jacie Chan. Do opowiedzenia ciekawej i wciągającej histori nie wystarcza FX na wysokim poziomie. Zdecydowanie potrzeba czegos wiecej. Niestety tutaj mamy cos na poziomie teletubisi ale za kilka milionow dolarow i mysle, ze ten film jest przeznaczony wlasnie dla dzieci, i nie moge sobie wyobrazic innego powodu do stworzenia takiej ,,kupy jednorozca,, Kurwa.. moglem to krocej opisac: ,,gowno w brokacie,, i tez by wystarczylo ;-)

Uwaga! Żaden z prezentowanych materiałów nie jest hostowany na serwerach eFilmy.Tv. Serwis udostępnia jedynie informacje o filmach oraz odnośniki do serwisów udostępniających zamieszczone materiały filmowe (mi. PutLocker.com, YouTube.com, MeGustaVid.com, Dwn.so itp.), których użytkownicy potwierdzili, że posiadają prawa autorskie do udostępnianych przez siebie zasobów. Wszelkie roszczenia prawne należy kierować po adresem serwisów publikujących zamieszczone materiały. Administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści i komentarze publikowane przez użytkowników.
© 2020 eFilmy.tv | t: 0.5163 | o: