eFilmy
TV

Plakat:Dodaj do listy

Plakat filmu Przyciąganie 2 / Vtorzhenie (2020) [Lektor PL]

Opis:

Fabuła rozgrywa się dwa lata po tym, jak statek kosmitów rozbił się w Rosji. Po tym, jak Julia miała bezpośredni kontakt z pozaziemską technologią, zwyczajna dziewczyna staja się celem badań Ministerstwa Obrony. Podczas tych analiz kobieta odkrywa, że ma nadprzyrodzone zdolności. Wkrótce okazuje się, że jej moce nie są tylko obiektem zainteresowania innych ludzi, ale też innej rasy kosmitów, którzy zaatakują Ziemię, by ją zdobyć.

Podobne Filmy:

I, Anna Thriller | Napisy PL, 2012
I, Anna Thriller | Lektor PL, 2012

Przyciąganie 2 / Vtorzhenie (2020) [Lektor PL]

Odtwarzacz playtube.ws
Wersja: Lektor PL
Dodano: Ponad 2 tygodnie temu

Komentarze:

Zaloguj się aby dodawać komentarze
1424165 skomentował ponad tydzień temu

adiniakos zamknij pizde i wypierdalaj elo

Pawel23-88 skomentował ponad 2 tygodnie temu

Pierwszy film był lepszy ten to 3/10

tasior2121 skomentował ponad 2 tygodnie temu

nic ciekawego na 10/4

adiniakos skomentował ponad 2 tygodnie temu

Prawie kazdy juz ubejrzal i bylo na efilmy juz i torrenty a ty wrzucasz to samo bo nic innego nie umiesz tylko kopia ...

Uwaga! Żaden z prezentowanych materiałów nie jest hostowany na serwerach eFilmy.Tv. Serwis udostępnia jedynie informacje o filmach oraz odnośniki do serwisów udostępniających zamieszczone materiały filmowe (mi. PutLocker.com, YouTube.com, MeGustaVid.com, Dwn.so itp.), których użytkownicy potwierdzili, że posiadają prawa autorskie do udostępnianych przez siebie zasobów. Wszelkie roszczenia prawne należy kierować po adresem serwisów publikujących zamieszczone materiały. Administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści i komentarze publikowane przez użytkowników.
© 2020 eFilmy.tv | t: 0.0854 | o: