eFilmy
TV

Plakat:Dodaj do listy

Plakat filmu Kosmiczna kolizja / Collision Earth (2020) [Lektor PL]

Opis:

Ziemi zagraża zbliżający się do niej deszcz meteorytów. Naukowcy ustalają, że jeśli nie zostaną podjęte natychmiastowe kroki, planeta zostanie zniszczona. Do działań przystępuje wojsko. Colonel (Eric Roberts) i jego kompani mają mało czasu, by zapobiec zagładzie.

Kosmiczna kolizja / Collision Earth (2020) [Lektor PL]

Odtwarzacz playtube.ws
Wersja: Lektor PL
Dodano: Ponad 2 tygodnie temu

Komentarze:

Zaloguj się aby dodawać komentarze
mokasyny skomentował dwa tygodnie temu

Ale rozkosznie beznadziejny. Ciągle jeżdżą po tej samej polnej drodzę z tą samą kałużą. To nawet śmieszne. I te mózgi jak z wybiegu dla dojrzałych modeli z nastrzykniętymi ustami, uroczo niewiarygodni. Pół godziny i nadal Robertsa nie widać. No do wódki i zakąski, by się skosić, w sam raz.

mr25ur skomentował dwa tygodnie temu

Asylum")

circum_spectus skomentował ponad 2 tygodnie temu

Po wypiciu winka (tak z pół litra per capita) można sobie oglądnąć (przy założeniu, że nie ma nic innego). Zresztą sam Eric Roberts wyglądał, jakby też wypił sobie winka - tak świetnie grał.

Pawex King skomentował ponad 2 tygodnie temu

Przytłaczające jak Planetoida.

Tusia1976 skomentował ponad 2 tygodnie temu

co za dno nie do opsania

zaemka skomentował ponad 2 tygodnie temu

(G F-F=G) GównoFilm do którego zapomniano dodać Filmu !

Uwaga! Żaden z prezentowanych materiałów nie jest hostowany na serwerach eFilmy.Tv. Serwis udostępnia jedynie informacje o filmach oraz odnośniki do serwisów udostępniających zamieszczone materiały filmowe (mi. PutLocker.com, YouTube.com, MeGustaVid.com, Dwn.so itp.), których użytkownicy potwierdzili, że posiadają prawa autorskie do udostępnianych przez siebie zasobów. Wszelkie roszczenia prawne należy kierować po adresem serwisów publikujących zamieszczone materiały. Administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści i komentarze publikowane przez użytkowników.
© 2020 eFilmy.tv | t: 0.0856 | o: