eFilmy
TV

Plakat:Dodaj do listy

Plakat filmu Before the Fire (2020) [Napisy PL]

Opis:

Kiedy globalna pandemia zmusza aktorkę telewizyjną do ucieczki na wieś, intruz z jej przeszłości okazuje się równie niebezpieczny jak atakujący wirus.

Before the Fire (2020) [Napisy PL]

Odtwarzacz playtube.ws
Wersja: Napisy PL
Dodano: Dwa tygodnie temu

Komentarze:

Zaloguj się aby dodawać komentarze
maniek-kudlaty skomentował 3 dni temu

od 53 minuty cos sie zaczyna dziadz ale ogółem flaki z olejem chciałem juz przerwac ogladanie ale cos ruszyło ,a ona złapała koronę 19 czy covid 20 dotrzymałem do konca i nie polecam zmarnowałem czas

kata1 skomentował ponad tydzień temu

Główna bohaterka jest ładna i to jest główna zaleta tego filmu :)

Gandar1 skomentował ponad tydzień temu

Oglądałem film przeskakując cały czas po upływie 3 sekund po 10-15 min i stwierdzam, że film jest nudny jak flaki z olejem.

Uwaga! Żaden z prezentowanych materiałów nie jest hostowany na serwerach eFilmy.Tv. Serwis udostępnia jedynie informacje o filmach oraz odnośniki do serwisów udostępniających zamieszczone materiały filmowe (mi. PutLocker.com, YouTube.com, MeGustaVid.com, Dwn.so itp.), których użytkownicy potwierdzili, że posiadają prawa autorskie do udostępnianych przez siebie zasobów. Wszelkie roszczenia prawne należy kierować po adresem serwisów publikujących zamieszczone materiały. Administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści i komentarze publikowane przez użytkowników.
© 2020 eFilmy.tv | t: 0.077 | o: