eFilmy
TV

Plakat:Dodaj do listy

Plakat filmu Zamknięta z prześladowcą / Within These Walls (2020) [Lektor PL]

Opis:

Samotna matka Mel Carver (Jen Landon) podejmuje bardzo trudną decyzję i zrywa ze swoim partnerem. Ben Shields (Joshua Close) jest tym wstrząśnięty i próbuje przekonać ją, by dała ich związkowi szansę. Mimo jego próśb Mel odmawia. Wkrótce potem nawiązuje romans z Samem (Steve Lund) i wydaje się, że wszystko zaczyna się dobrze układać. Po jakimś czasie jednak poczucie bezpieczeństwa zaczyna ustępować miejsca przekonaniu, że w domu dzieje się coś dziwnego. Kobieta nie może powstrzymać niepokoju. Zaczyna się od drobnostek - słyszy dźwięki dochodzące z innych pokojów, zauważa poprzestawiane przedmioty. Ma wrażenie, że w mieszkaniu jest ktoś jeszcze oprócz niej i córki, Brook (Tara Redmond van Rees). Coraz bardziej przerażona podejrzewa, że to były chłopak ją prześladuje. Uświadamia sobie, że życie jej bliskich znajduje się w poważnym niebezpieczeństwie.

Zamknięta z prześladowcą / Within These Walls (2020) [Lektor PL]

Odtwarzacz playtube.ws
Wersja: Lektor PL
Dodano: Ponad tydzień temu

Komentarze:

Zaloguj się aby dodawać komentarze
MrZenek skomentował wczoraj

Baba byla podla, bezduszna szmata i zarozumiala suka, wiec dobrze ze trafil jej sie psychol. Ma za swoje, chociaz szkoda faceta ze dla kobiety mu odbilo. A sam film cienki. Nie dotrwalem nawet do polowy

dzidek12 skomentował 4 dni temu

Taki sobie można popatrzeć.

mistyfikacja skomentował ponad tydzień temu

Film dobry, tylko końcówka to rozczarowanie. Polecam

Apie skomentował ponad tydzień temu

noo... trzyma w napięciu; naprawdę niezły!

Annapiotr skomentował ponad tydzień temu

Dobry film ,można obejrzeć ;)))

Uwaga! Żaden z prezentowanych materiałów nie jest hostowany na serwerach eFilmy.Tv. Serwis udostępnia jedynie informacje o filmach oraz odnośniki do serwisów udostępniających zamieszczone materiały filmowe (mi. PutLocker.com, YouTube.com, MeGustaVid.com, Dwn.so itp.), których użytkownicy potwierdzili, że posiadają prawa autorskie do udostępnianych przez siebie zasobów. Wszelkie roszczenia prawne należy kierować po adresem serwisów publikujących zamieszczone materiały. Administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści i komentarze publikowane przez użytkowników.
© 2020 eFilmy.tv | t: 0.085 | o: