eFilmy
TV

Plakat:Dodaj do listy

Plakat filmu Fiordy norweskie - życie w półmroku / Norwegen - Magie der Fjorde (2018) [Lektor PL]

Opis:

Dokument prezentuje rzekomo jeden z najbardziej dramatycznych krajobrazów europejskich - norweskie fiordy. Obszar ten wyróżniają zimne i ciemne wody, ale także kontrastujący do nich kolorowy podwodny świat. Mieszkają tam ślimaki, które świecą w ciemności, a nawet miliardy śledzi, które spływają tu zimą. Fiordy te bez wątpienia przyciągają myśliwych niemal z całego świata. W okresie letnim po rzekach i fiordach migrują łososie, jak i drobne ryby.

Fiordy norweskie - życie w półmroku / Norwegen - Magie der Fjorde (2018) [Lektor PL]

Odtwarzacz playtube.ws
Wersja: Lektor PL
Dodano: 5 dni temu

Komentarze:

Zaloguj się aby dodawać komentarze
KKUN skomentował przedwczoraj

Natura jest niesamowita i piękna, ale i straszna... musimy się wszyscy nawajem pożerać. To prawdziwe piekło.

KKUN skomentował przedwczoraj

Chyba tylko TVP puszcza takie filmy przyrodnicze od lat...co tydzień w niedzielę, czasami też w sobotę około południa. Świetne.

hoqsai skomentował 4 dni temu

Super zdjęcia i to co na nich jeszcze bardziej.

Uwaga! Żaden z prezentowanych materiałów nie jest hostowany na serwerach eFilmy.Tv. Serwis udostępnia jedynie informacje o filmach oraz odnośniki do serwisów udostępniających zamieszczone materiały filmowe (mi. PutLocker.com, YouTube.com, MeGustaVid.com, Dwn.so itp.), których użytkownicy potwierdzili, że posiadają prawa autorskie do udostępnianych przez siebie zasobów. Wszelkie roszczenia prawne należy kierować po adresem serwisów publikujących zamieszczone materiały. Administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści i komentarze publikowane przez użytkowników.
© 2020 eFilmy.tv | t: 0.0871 | o: