eFilmy
TV

Plakat:Dodaj do listy

Plakat filmu Rosamunde Pilcher: Fałszywe życie, prawdziwa miłość / Rosamunde Pilcher: Falsches Leben, wahre Liebe (2020) [Lektor PL]

Opis:

Pochodzący z rozbitej rodziny Mo Miller (Paul Triller) i kapitan marynarki Bill Pexton (Marvin Linke) nawiązują przyjaźń, nie mając pojęcia o tym, że jako niemowlęta zostali podmienieni. Rodzice dowiedzieli się o tym dwa lata później i dla dobra dzieci postanowili nie zmieniać stanu rzeczy. Zbyt mocno kochali już dzieci, uznane za swoje. Po wielu latach matki utrzymują stały kontakt. Wkrótce matka Mo ginie bez śladu wraz z chłopakiem. Lady Theresa Pexton (Stephanie Japp) chce dowiedzieć się, co się z nimi stało. W sprawę angażuje prywatnego detektywa.

Rosamunde Pilcher: Fałszywe życie, prawdziwa miłość / Rosamunde Pilcher: Falsches Leben, wahre Liebe (2020) [Lektor PL]

Odtwarzacz aparat.cam
Wersja: Lektor PL
Dodano: 2021-03-28 12:20

Komentarze:

Zaloguj się aby dodawać komentarze
TypowyDziad skomentował 2021-05-04 21:51

romans po niemiecku k..... nie werze

Uwaga! Żaden z prezentowanych materiałów nie jest hostowany na serwerach eFilmy.Tv. Serwis udostępnia jedynie informacje o filmach oraz odnośniki do serwisów udostępniających zamieszczone materiały filmowe (mi. PutLocker.com, YouTube.com, MeGustaVid.com, Dwn.so itp.), których użytkownicy potwierdzili, że posiadają prawa autorskie do udostępnianych przez siebie zasobów. Wszelkie roszczenia prawne należy kierować po adresem serwisów publikujących zamieszczone materiały. Administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści i komentarze publikowane przez użytkowników.
© 2022 eFilmy.tv | t: 0.1396 | o: