eFilmy
TV

Plakat:Dodaj do listy

Plakat filmu Co kryje się pod powierzchnią / What Lies Below (2020) [Lektor PL]

Opis:

Nastolatka dowiaduje się, że jej matka ma nowego narzeczonego. Jednak dziwne zachowania mężczyzny wzbudzają w niej niepokój i podejrzenie, że intruz w jej rodzinie nie jest tym, za kogo się podaje.

Co kryje się pod powierzchnią / What Lies Below (2020) [Lektor PL]

Odtwarzacz aparat.cam
Wersja: Lektor PL
Dodano: 5 dni temu

Komentarze:

Zaloguj się aby dodawać komentarze
Kalinka79 skomentował przedwczoraj

Straszny gniot.

dzidek12 skomentował 2 dni temu

Ale pierdoły

agatha273 skomentował 3 dni temu

ja pitole ale badziew

bonnieblue skomentował 3 dni temu

Nie jest najgorszy, fajne połaczenie thrillera z science ficytion, ale w drugiej połowie coraz bardziej naiwny i brak mu pomysłu na rozwój akcji. Sama postać gółwnego bohatera, granego przez Treya Tuckera, wynagradza niedostatki, niezłe z niego ciacho. ;)

mr25ur skomentował 4 dni temu

Nie najgorszy horrorek...

ziggy3854 skomentował 4 dni temu

co to mialo byc?--gorzej niz zle

Uwaga! Żaden z prezentowanych materiałów nie jest hostowany na serwerach eFilmy.Tv. Serwis udostępnia jedynie informacje o filmach oraz odnośniki do serwisów udostępniających zamieszczone materiały filmowe (mi. PutLocker.com, YouTube.com, MeGustaVid.com, Dwn.so itp.), których użytkownicy potwierdzili, że posiadają prawa autorskie do udostępnianych przez siebie zasobów. Wszelkie roszczenia prawne należy kierować po adresem serwisów publikujących zamieszczone materiały. Administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści i komentarze publikowane przez użytkowników.
© 2021 eFilmy.tv | t: 1.2965 | o: