eFilmy
TV

Plakat:Dodaj do listy

Plakat filmu Wander Darkly (2020) [Lektor PL]

Opis:

Nowatorskie i ambitne podejście reżyserki Tary Miele do znanego tematu pary, małżeństwa. Po tragicznych wydarzeniach, świeżo upieczeni rodzice muszą zmierzyć się z kłopotami w swoim burzliwym związku. Decydują się na wspólne wyjście z domu. Niestety wspólne wyjście nie kończy się tak jak spodziewali się młodzi rodzice. Film cieszący się uznaniem krytyków.

Podobne Filmy:

Wander Darkly Dramaty | Napisy PL, 2020
Wander Darkly Dramaty | Lektor PL, 2020
Wander Kryminał | Napisy PL, 2020

Wander Darkly (2020) [Lektor PL]

Odtwarzacz aparat.cam
Wersja: Lektor PL
Dodano: 2021-04-17 07:38

Komentarze:

Zaloguj się aby dodawać komentarze
balticseal skomentował 2021-04-18 21:05

piękne, zakręcone , wymagające skupienia, takie jak życie....mega, z serca polecam, warto przystanąć i spojrzeć na życie inaczej

Uwaga! Żaden z prezentowanych materiałów nie jest hostowany na serwerach eFilmy.Tv. Serwis udostępnia jedynie informacje o filmach oraz odnośniki do serwisów udostępniających zamieszczone materiały filmowe (mi. PutLocker.com, YouTube.com, MeGustaVid.com, Dwn.so itp.), których użytkownicy potwierdzili, że posiadają prawa autorskie do udostępnianych przez siebie zasobów. Wszelkie roszczenia prawne należy kierować po adresem serwisów publikujących zamieszczone materiały. Administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści i komentarze publikowane przez użytkowników.
© 2022 eFilmy.tv | t: 0.105 | o: