eFilmy
TV

Plakat:Dodaj do listy

Plakat filmu Ophelia (2018) [Napisy PL]

Opis:

"Hamlet" widziany oczami Ofelii, czyli tragedia Williama Szekspira opowiedziana przez jedną z głównych bohaterek tegoż dramatu.

Podobne Filmy:

Ophelia Dramaty | ENG, 2018
Ophelia Dramaty | Napisy PL, 2018
4.3.2.1 Thriller | Napisy PL, 2010

Ophelia (2018) [Napisy PL]

Odtwarzacz aparat.cam
Wersja: Napisy PL
Dodano: 2021-04-17 07:51

Komentarze:

Zaloguj się aby dodawać komentarze
Antonioni skomentował 2021-04-22 23:25

kkun bredzi w ciemności.

KKUN skomentował 2021-04-20 06:17

Kobieta reżyserem...dala nadzieje starej opowieści. Moc w kobiecie...Ale jest nieprawdziwa i łamie szekspirowski pieczecie. Ofelia tutaj też jest nieOfelią. Brak jej finezji,delikatności i czaru, choć czarem zasypia w grobie.. A sam Hamlet jest chyba najbrzydszym Hamletem jakiego widziałam w kinie.Wprawdzie Duńczycy nie muszą być pięknym narodem... jednak kino zobowiązuje. Ekranizacja, o której szybko się zapomni, bo nie ma w niej mocy Szekspira. Najlepszym Hamletem kinowym jakiego pamietam był ten Mela Gibsona. Oddal tam szaleństwo razem z Helen Bonham Carter - Ofelią. I jego Hamletem był pięknym kinem kostiumowym bez bajek za to z teatrem. Może...Hamleta powinien jednak grać starszy aktor. Taki, który już rozumie dramaturgię Szekspira. Słabe...ale do wieczornej herbaty lepsze niż jakiś tefauenowski serial.

teh skomentował 2021-04-18 08:11

Yest MOC.

Uwaga! Żaden z prezentowanych materiałów nie jest hostowany na serwerach eFilmy.Tv. Serwis udostępnia jedynie informacje o filmach oraz odnośniki do serwisów udostępniających zamieszczone materiały filmowe (mi. PutLocker.com, YouTube.com, MeGustaVid.com, Dwn.so itp.), których użytkownicy potwierdzili, że posiadają prawa autorskie do udostępnianych przez siebie zasobów. Wszelkie roszczenia prawne należy kierować po adresem serwisów publikujących zamieszczone materiały. Administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści i komentarze publikowane przez użytkowników.
© 2022 eFilmy.tv | t: 0.1106 | o: