eFilmy
TV

Plakat:Dodaj do listy

Plakat filmu Bitwa o Moskwę / Bitva za Moskvu PART 1 (1985) [Lektor PL]

Opis:

Słynna bitwa o Moskwę była to główna bitwa początkowego okresu wojny między Niemcami a ZSRR. Trwała ponad 3 miesiące, od 2 października 1941-7 stycznia 1942. Niemcy zakładali stolicy ZSRR za jedną z najważniejszych operacji strategicznych II wojny światowej. Po początkowych sukcesach, ofensywa niemiecka osłabła, a sięgające -25 stopni mrozy oraz śnieg uniemożliwiały starty samolotów, powodowały awarie sprzętu oraz zmusiły do ewakuacji wielu żołnierzy, cierpiących z powodu odmrożeń. Sztab niemiecki uświadomił sobie, że idea blitzkriegu nie powiodła się. Po trzech miesiącach walk ZSRR nie został rozbity, a sytuacja na froncie komplikowała się. Upór i niekompetencja Hitlera, który...

Bitwa o Moskwę / Bitva za Moskvu PART 1 (1985) [Lektor PL]

Odtwarzacz streamplay.cc
Wersja: Lektor PL
Dodano: 2012-02-05 03:11

Komentarze:

Zaloguj się aby dodawać komentarze
szeryf24051 skomentował 2017-06-04 05:15

Niestety Rosjanie nie mieli lekko w obronie swojego kraju. Męstwo i wielki patriotyzm zwykłych ludzi zatrzymał falę nazizmu. Czy my też zdobędziemy się na zatrzymanie wielkiej trucizny - kaczyzmu ?

kazjod skomentował 2014-09-06 21:26

<i>Niemcy zakładali stolicy ZSRR za jedną z najważniejszych operacji strategicznych</i> Kto to pisał? Czy to jest po polsku?

Uwaga! Żaden z prezentowanych materiałów nie jest hostowany na serwerach eFilmy.Tv. Serwis udostępnia jedynie informacje o filmach oraz odnośniki do serwisów udostępniających zamieszczone materiały filmowe (mi. PutLocker.com, YouTube.com, MeGustaVid.com, Dwn.so itp.), których użytkownicy potwierdzili, że posiadają prawa autorskie do udostępnianych przez siebie zasobów. Wszelkie roszczenia prawne należy kierować po adresem serwisów publikujących zamieszczone materiały. Administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści i komentarze publikowane przez użytkowników.
© 2022 eFilmy.tv | t: 0.1184 | o: