eFilmy
TV

Plakat:Dodaj do listy

Plakat filmu Barbie jako Księżniczka Wyspy / Barbie as The Island Princess (2007) [Dubbing PL]

Opis:

Barbie powraca jako Księżniczka Rosella. Rosella mieszka na wyspie wraz ze swoimi przyjaciółmi zwierzątkami - pandą Sagi, pawiem Azulem i słoniem Tiką. Pewnego dnia Rosella zostaje ogłoszona Księżniczką Wyspy. Niestety Rosella zaniedbuje swoje obowiązki opuszczając wyspę. Przystojny książę Antonio znalazł bowiem wyspę Roselli i zabiera księżniczkę do cywilizacji. Czy Rosella wróci na wyspę i czy poradzi sobie w całkiem nowym nieznanym sobie świecie?

Barbie jako Księżniczka Wyspy / Barbie as The Island Princess (2007) [Dubbing PL]

Odtwarzacz clipwatching.com
Wersja: PL
Dodano: 2012-02-11 23:40

Komentarze:

Zaloguj się aby dodawać komentarze
nikolaro867 skomentował 2020-01-28 17:47

bardzo fajna

ciahaczo skomentował 2018-05-31 16:39

f;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;a;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;j'''''''''''''''''''''''''''''''''''''';;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;n;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;e;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;

olguniasuper123 skomentował 2014-03-10 15:13

fajna piosenka i film

Uwaga! Żaden z prezentowanych materiałów nie jest hostowany na serwerach eFilmy.Tv. Serwis udostępnia jedynie informacje o filmach oraz odnośniki do serwisów udostępniających zamieszczone materiały filmowe (mi. PutLocker.com, YouTube.com, MeGustaVid.com, Dwn.so itp.), których użytkownicy potwierdzili, że posiadają prawa autorskie do udostępnianych przez siebie zasobów. Wszelkie roszczenia prawne należy kierować po adresem serwisów publikujących zamieszczone materiały. Administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści i komentarze publikowane przez użytkowników.
© 2022 eFilmy.tv | t: 0.1109 | o: