eFilmy
TV

Plakat:Dodaj do listy

Plakat filmu Potwory kontra Obcy: Dynie-mutanty z kosmosu / Monsters vs Aliens: Mutant Pumpkins from Outer Space (2010) [Lektor PL]

Opis:

Krótka animacja jest kontynuacją kinowej produkcji ?Potwory kontra obcy?. Tym razem obcy rozlewają na pole pełne dyń jakąś dziwną substancję. Powoduje ona ożywienie roślin, żywiących się słodyczami. Na miejscu jest jednak drużyna dzielnych potworów, która nie dopuści do opanowania Ziemi przez wygłodniałe dyniowe potworki.

Potwory kontra Obcy: Dynie-mutanty z kosmosu / Monsters vs Aliens: Mutant Pumpkins from Outer Space (2010) [Lektor PL]

Odtwarzacz clipwatching.com
Wersja: Lektor PL
Dodano: 2012-02-10 22:39

Komentarze:

Zaloguj się aby dodawać komentarze
ziniuknatalia08 skomentował 2019-01-27 21:52

Fajna animacja

Uwaga! Żaden z prezentowanych materiałów nie jest hostowany na serwerach eFilmy.Tv. Serwis udostępnia jedynie informacje o filmach oraz odnośniki do serwisów udostępniających zamieszczone materiały filmowe (mi. PutLocker.com, YouTube.com, MeGustaVid.com, Dwn.so itp.), których użytkownicy potwierdzili, że posiadają prawa autorskie do udostępnianych przez siebie zasobów. Wszelkie roszczenia prawne należy kierować po adresem serwisów publikujących zamieszczone materiały. Administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści i komentarze publikowane przez użytkowników.
© 2022 eFilmy.tv | t: 0.1134 | o: