eFilmy
TV

Wszystkie Filmy
Data Dodania: Ilość odsłon: Data premiery:

Plakat filmu Dead Space: Downfall (2008) Napisy PL Dead Space: Downfall 2008, Napisy PL Kategoria: Bajki | Komentarzy: 0

Dla załogi USG Ishimura tak właśnie rozpoczął się horror: Podczas specjalnej górniczej misji na stacji kosmicznej zmierzającej do odległej planety wydobyta zostaje - uważana za dowód na istnienie Boga - starożytna religijna relikwia. Zabrany na pokład przedmiot jest przez jednych czc(...)

Dodany: 2012-02-05 03:10 Oglądaj Film >> Napisy PL
Plakat filmu Debiutant / Tadpole (2002) Lektor PL Debiutant Tadpole | 2002, Lektor PL Kategoria: Dramaty | Komentarzy: 1

16-letni Oscar Grubman to nad wiek dojrzały młodzieniec. Tak naprawdę typowe dla jego wieku jest tylko jedno ? stan beznadziejnego zakochania. Jego wybranką nie jest jednak koleżanka ze szkoły, tylko znudzona małżeńską rutyną... macocha. Oscar nie ma jednak na tyle odwagi, by wyznać m(...)

Dodany: 2012-02-05 03:10 Oglądaj Film >> Lektor PL
Uwaga! Żaden z prezentowanych materiałów nie jest hostowany na serwerach eFilmy.Tv. Serwis udostępnia jedynie informacje o filmach oraz odnośniki do serwisów udostępniających zamieszczone materiały filmowe (mi. PutLocker.com, YouTube.com, MeGustaVid.com, Dwn.so itp.), których użytkownicy potwierdzili, że posiadają prawa autorskie do udostępnianych przez siebie zasobów. Wszelkie roszczenia prawne należy kierować po adresem serwisów publikujących zamieszczone materiały. Administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści i komentarze publikowane przez użytkowników.
© 2022 eFilmy.tv | t: 0.0654 | o: