eFilmy
TV

Filmy z roku 1922
Data Dodania: Ilość odsłon: Data premiery:

Plakat filmu Czarownice / Häxan (1922) Napisy PL Czarownice Häxan | 1922, Napisy PL Kategoria: Dokumentalne | Komentarzy: 0

W swym najpopularniejszym filmie B. Christensen, łącząc dokument z fabułą, bierze na warsztat średniowieczne opętanie czarownicami. Ukazując ilustracje z epoki, daje najpierw widzowi wgląd w świat wyobrażeń owych czasów, aby następnie, juz w scenach sfabularyzowanych, przedstawić p(...)

Dodany: 2012-02-15 23:23 Oglądaj Film >> Napisy PL
Plakat filmu Nosferatu - symfonia grozy / Nosferatu, eine Symphonie des Grauens (1922) Lektor PL Nosferatu - symfonia grozy Nosferatu, eine Symphonie des Grauens | 1922, Lektor PL Kategoria: Horrory | Komentarzy: 1

Akcja toczy się tu głównie w hanzeatyckim mieście nad Zatoką Meklemburską w roku 1838. Wybucha epidemia dżumy, zawleczonej na statku, którym ze swojego zamku w Karpatach przypłynął Renem graf Orlok, znany jako Nosferatu. Jest wampirem: w dzień śpi w trumnie, działa tylko nocą wysys(...)

Dodany: 2012-02-05 03:11 Oglądaj Film >> Lektor PL
Uwaga! Żaden z prezentowanych materiałów nie jest hostowany na serwerach eFilmy.Tv. Serwis udostępnia jedynie informacje o filmach oraz odnośniki do serwisów udostępniających zamieszczone materiały filmowe (mi. PutLocker.com, YouTube.com, MeGustaVid.com, Dwn.so itp.), których użytkownicy potwierdzili, że posiadają prawa autorskie do udostępnianych przez siebie zasobów. Wszelkie roszczenia prawne należy kierować po adresem serwisów publikujących zamieszczone materiały. Administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści i komentarze publikowane przez użytkowników.
© 2022 eFilmy.tv | t: 0.0343 | o: