eFilmy
TV

Filmy z roku 1926
Data Dodania: Ilość odsłon: Data premiery:

Plakat filmu Buster Bokserem / Battling Butler (1926) Lektor PL Buster Bokserem Battling Butler | 1926, Lektor PL Kategoria: Komedie | Komentarzy: 1

Ojciec, zaniepokojony niezaradnością życiową swojego potomka, wysyła go dla nabrania tężuzny na wczasy pod namiot, Wyprawa staje się rzeczywiście ogniową próbą dla maminsynka. Wszystkiemu winna miłość do pięknej góralki. Odwzajemniona, ale cóż z tego; zdaniem rodziny, ich dziew(...)

Dodany: 2015-12-02 10:00 Oglądaj Film >> Lektor PL
Plakat filmu Faust / Faust - Eine deutsche Volkssage (1926) Lektor PL Faust Faust - Eine deutsche Volkssage | 1926, Lektor PL Kategoria: Fantasy | Komentarzy: 2

Faust [Gösta Ekman] zapisuje swą duszę Mefistofelesowi [Emil Jannings] i otrzymuje od niego z powrotem swą młodość. Po pobycie we Włoszech, gdzie w pełni korzystał z radości życia, Faust powraca do domu zakochuje się w niewinnej małgorzacie [Camilla Horn]. Przy pomocy jej ciotki-raf(...)

Dodany: 2015-06-24 11:04 Oglądaj Film >> Lektor PL
Uwaga! Żaden z prezentowanych materiałów nie jest hostowany na serwerach eFilmy.Tv. Serwis udostępnia jedynie informacje o filmach oraz odnośniki do serwisów udostępniających zamieszczone materiały filmowe (mi. PutLocker.com, YouTube.com, MeGustaVid.com, Dwn.so itp.), których użytkownicy potwierdzili, że posiadają prawa autorskie do udostępnianych przez siebie zasobów. Wszelkie roszczenia prawne należy kierować po adresem serwisów publikujących zamieszczone materiały. Administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści i komentarze publikowane przez użytkowników.
© 2022 eFilmy.tv | t: 0.0348 | o: