eFilmy
TV

Filmy z roku 1937
Data Dodania: Ilość odsłon: Data premiery:

Plakat filmu Płomienne serca (1937) PL Płomienne serca 1937, PL Kategoria: Dramaty | Komentarzy: 0

Opowieść o grupie maturzystów ich nierozerwalnej więzi i przyjaźni na śmierć i życie... Staś, Jurek, Witold i Wojtek są kumplami od zawsze. Teraz we czwórkę odbywają służbę wojskową. Ich więź na krótko zakłóca jedynie miłość Stasia do Wandy, ukochanej Jurka. Po niebezpiec(...)

Dodany: 2012-02-08 00:00 Oglądaj Film >> PL
Plakat filmu Królewna Śnieżka i siedmiu krasnoludków / Snow White and the Seven Dwarfs (1937) Dubbing PL Królewna Śnieżka i siedmiu krasnoludków Snow White and the Seven Dwarfs | 1937, Dubbing PL Kategoria: Bajki | Komentarzy: 2

Pierwszy pełnometrażowy film animowany Walta Disney'a. Zła królowa wciąż zadająca pytanie magicznemu zwierciadłu: "Lustereczko, lustereczko powiedz przecie, kto jest najpiękniejszy na tym świecie", zawsze odpowiadało jej, że ona jest napiękniejsza, do czasu, gdy zwierciadł(...)

Dodany: 2012-02-07 23:53 Oglądaj Film >> Dubbing PL
Plakat filmu Dziewczęta z Nowolipek (1937) PL Dziewczęta z Nowolipek 1937, PL Kategoria: Obyczjowe | Komentarzy: 0

Franka jest marzycielką, nadwrażliwą dziewczyną, która pisuje wiersze i kocha się (platoniczne) w dojrzałym profesorze.Amelka żyje wraz z matką i młodszym rodzeństwem na skraju nędzy. Matka zachowuje pozory dobrobytu i myśli jakby tu córkę wydać korzystnie za mąż.Wszystkie czter(...)

Dodany: 2012-02-07 00:53 Oglądaj Film >> PL
Plakat filmu Piętro wyżej / Neighbors (1937) PL Piętro wyżej Neighbors | 1937, PL Kategoria: Komedie | Komentarzy: 1

Komedia muzyczna wykorzystująca typowe motywy klasycznej komedii pomyłek. Właśnie z tego filmu pochodzi słynny przebój "Umówiłem się z nią na dziewiątą". W jednym domu zamieszkało dwóch Pączków, z czego wynika mnóstwo zabawnych nieporozumień. Hipolit jest właściciele(...)

Dodany: 2012-02-07 00:48 Oglądaj Film >> PL
Uwaga! Żaden z prezentowanych materiałów nie jest hostowany na serwerach eFilmy.Tv. Serwis udostępnia jedynie informacje o filmach oraz odnośniki do serwisów udostępniających zamieszczone materiały filmowe (mi. PutLocker.com, YouTube.com, MeGustaVid.com, Dwn.so itp.), których użytkownicy potwierdzili, że posiadają prawa autorskie do udostępnianych przez siebie zasobów. Wszelkie roszczenia prawne należy kierować po adresem serwisów publikujących zamieszczone materiały. Administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści i komentarze publikowane przez użytkowników.
© 2022 eFilmy.tv | t: 0.0338 | o: