eFilmy
TV

Filmy z roku 1938
Data Dodania: Ilość odsłon: Data premiery:

Plakat filmu Kościuszko pod Racławicami (1938) PL Kościuszko pod Racławicami 1938, PL Kategoria: Dramaty | Komentarzy: 0

Gdy w 1791 r. Sejm Wielki uchwalił konstytucję 3-go Maja, która wprowadzała rewolucyjne zmiany w funkcjonowania państwa polskiego, caryca Rosji Katarzyna II, obawiając się wzrostu tendencji wolnościowych i potęgi Polski, wprowadziła w jej granice wojska rosyjskie, Na ich czele stanął (...)

Dodany: 2012-02-15 23:23 Oglądaj Film >> PL
Plakat filmu Moi rodzice rozwodzą się (1938) PL Moi rodzice rozwodzą się 1938, PL Kategoria: Dramaty | Komentarzy: 0

Małżeństwo Nałęczów jest rozbite. Ada Nałęczowa zakochała się w aktorze Jerzym Sławomirze. Decyduje się opuścić męża. Stasia, dla której rozstanie rodziców jest wielkim wstrząsem, postanawia zostać przy ojcu. Ten zaniedbuje ją, romansując z aktorką Amelką Kurkówną. Stasi(...)

Dodany: 2012-02-15 23:23 Oglądaj Film >> PL
Plakat filmu Aniołowie o brudnych twarzach / Angels with Dirty Faces (1938) Napisy PL Aniołowie o brudnych twarzach Angels with Dirty Faces | 1938, Napisy PL Kategoria: Dramaty | Komentarzy: 0

Dwaj chłopcy z nędznej nowojorskiej Lower East Side mają kłopoty z policją po kolejnej złodziejskiej wyprawie: schwytany Rocky trafia do poprawczaka, Jerry'emu udaje się uciec. Po latach Jerry jest księdzem w tej samej dzielnicy, a Rocky sławnym gangsterem, bożyszczem zdeprawowanej mło(...)

Dodany: 2012-02-11 23:15 Oglądaj Film >> Napisy PL
Uwaga! Żaden z prezentowanych materiałów nie jest hostowany na serwerach eFilmy.Tv. Serwis udostępnia jedynie informacje o filmach oraz odnośniki do serwisów udostępniających zamieszczone materiały filmowe (mi. PutLocker.com, YouTube.com, MeGustaVid.com, Dwn.so itp.), których użytkownicy potwierdzili, że posiadają prawa autorskie do udostępnianych przez siebie zasobów. Wszelkie roszczenia prawne należy kierować po adresem serwisów publikujących zamieszczone materiały. Administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści i komentarze publikowane przez użytkowników.
© 2022 eFilmy.tv | t: 0.0852 | o: